Кайлі Міноуг приміряє імідж Тимошенко

22 березня 2007, 17:46

У той час, як Ані Лорак на новорічних вогниках танцювала і співала в образі австралійської співачки Кайлі Міноуг, остання, схоже, надала перевагу образу лідерки БЮТ Юлії Тимошенко.

Річ у тому, що Кайлі випустила фотокалендар на 2007 рік, на двох сторінках якого вона з'являється з косою.


Тож, із зачіскою леді Ю Міноуг з'являється на фото за квітень та листопад. Кумедно, але можна було б навіть провести деякі цікаві аналогії.

38-річна Кайлі та 46-річна Юлія Володимирівна

Адже Юлія Володимирівна народилася саме в листопаді. А гасло, яке викликає неодмінні асоціації з Тимошенко, розповідає про всепереможну весну.

Власне, Юлії Володимирівні можна вже вручати хоча б якийсь заохочувальний приз. Адже популяризація та інтеграція української коси у світі, здається, таки її рук справа.

Звичайно, у Юлії Володимирівни коса пишніша, а у Кайлі макіяж насиченіший

Адже вже не вперше знаменитості світового рівня прибирають волосся у зачіску а ля Юлія Володимирівна. Минулого разу це була голівудська акторка і модель Сієна Міллер.

Кайлі у більш звичному для неї іміджі. Зазвичай австралійська співачка косу не носила

А ще раніше на Тижні високої моди в Мілані моделі під час дефіле носили саме косу, заплетену віночком, як це робить Тимошенко.

Коса до лиця не лише українкам. Мері Джей Блайдж з такою зачіскою теж непогано

До речі, Кайлі Міноуг не перша співачка, яка заплела косу а ля Юлія Володимирівна. Справа в тому, що 36-річна американська блюз-співачка Мері Джей Блайдж для обкладинки свого альбому "Прорив" сфотографувалася саме з такою зачіскою.

Фото Тимошенко Олександра Прокопенка з офіційного сайту лідера БЮТ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів