Козловський спасував перед Сердючкою і не поїде на "Євробачення"

23 лютого 2007, 17:37

Два дні тому склад претендентів на участь у "Євробаченні-2007" трішечки змінився. А точніше з цього списку вилетів Віталій Козловський.

Власне, рішення не приймати участь у фінальному відборі претендентів, який відбудеться 9 березня, прийняв не сам співак. Так вирішив продюсер співака Ігор Кондратюк.


А інформація про це з'явилася на офіційному сайті Козловського, який минулого тижня повернувся з Парижа. Продюсер Віталія переконаний, що поєднання голосів жюрі каналу УТ-1 та від телеглядачів є безглуздим.

"По-перше, вісімку фіналістів складають відомі виконавці, і члени жюрі повинні знати артистів, їх творчість. І вже мати свою оцінку і бачення кожного з них, як учасника конкурсу "Євробачення" і без допомоги глядачів", - спробував аргументувати своє рішення продюсер.

"По-друге, все одно останнє слово за жюрі, тобто думка телеглядачів є другорядною. І скільки б голосів не набрав, наприклад Козловський, навіть перше місце від глядачів не гарантує поїздку у Гельсінкі. Тож навіщо прихильникам Віталія витрачати кошти на голосування?", - пояснив Кондратюк і додав:

"На заощаджені гроші можна буде придбати, наприклад, новий альбом Віталія Козловського, який вийде восени цього року. Або надіслати смску за нього у іншому проекті".

А насамкінець він висунув пропозицію, що потрібно або розширити склад жюрі, або взагалі змінити його на інше.

"А глядачі в даному випадку ні до чого", - на завершення додав він.

Тож тепер, якщо нічого не зміниться, 9 березня змагання продовжать Андрій Данилко, Євгенія Власова, гурт "Авіатор" та дует "Не Ангели", Василь Бондарчук, Годо та Олена Гребенюк.

Всі фото з офіційного сайту Козловського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів