Януковича тепер можна вішати в туалеті

22 лютого 2007, 16:40

Десь у 1980-ті роки простих радянських людей вразила оригінальна мода – вішати у туалеті фотографії собак, вирізані з перекидних календарів.

Можливо, ці спогади живі й у пам'яті українського прем’єра Віктора Януковича, і саме цим він керувався, коли замовив надрукувати неочікуваний сувенір, який тепер дарує гостям на згадку про спільно проведений час.

У розпорядження ТаблоID потрапили знімки, на яких зображено Януковича в компанії людей з, так би мовити, вищих політичних кіл.


Як виявилося, цей календар в стилі полегшеного "культу особистості" Віктор Федорович презентує під час зустрічей з послами, журналістами і навіть прем’єрами закордонних країн. Щоб не забували про нього протягом року. Оскільки який би ти місяць не обрав, звідти на тебе дивитиметься усміхнений Янукович.

З головою Європарламенту Жозе Баррелем

Спочатку цей календар впав у око кореспонденту ТаблоID на стіні в кабінеті близького друга Януковича депутата Антона Пригодського. Наступного дня – в приймальні одного з міністрів.

З генеральним директором по СОТ Паскалем Ламі

"Прем’єр дарує це як сувенір, тут зібрані класні міжнародні фотки", - пояснив ТаблоID прес-секретар Януковича Денис Іванеско.

З президентом Росії Володимиром Путіним

Він повідомив, що останнім, хто повіз цей презент від Януковича додому, був журналіст німецької газети "Хандельсблат".

З прем'єром Великобританії Тоні Блером

У календарі зібрано зображення Януковича у ході його зустрічей з іноземними політиками. На жаль, немає довгоочікуваних свіжих фото прем'єра з дружиною.

З президентом Білорусії Олександром Лукашенком

На засіданні комісії Україна - НАТО

"Я не знаю, яким точно тиражем вийшов цей календар – не я його друкував. Але от у мене в кабінеті лежить кілька пачок", – сказав Іванеско.

Прес-секретар Януковича пояснив, що відбирав фотографії для календаря разом зі службою протоколу уряду, а замовником їх друку виступила Партія регіонів. "Тираж було надруковано на прохання членів та прихильників партії", - сказав Іванеско.

З головою уряду Росії Михайлом Фрадковим

До речі, Янукович дарує не лише фотокалендарі – існує два варіанти подарункового фотоальбому з обличчями прем'єра.

З держсекретарем США Кондолізою Райс

Окрім того, іноді Віктор Федорович може презентувати одну зі своїх книжок: "Сто днів уряду", в якій зібрано промови, або "Рік в опозиції".

Але останню, як зізнався Іванеско, Янукович дарує досить рідко. Актуальність видання впала.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів