Одним Олександром Пономарьовим стало більше

15 лютого 2007, 11:22

Олександр Пономарьов тепер вже точно не відкрутиться від тренувань на проекті "Танці із зірками-2".

Якось він сказав, що танцюватиме, але щойно у його дружини Вікторії почнуться пологи - полишить все і помчить до неї. Однак тепер такий хід подій Пономарьову точно не загрожує.

У четвер рано вранці Олександр вчергове став батьком. Це його перша дитина у шлюбі з другою дружиною Вікторією.


До того ж подія для співака стала не просто радісною, а приголомшуюче радісною, бо він нарешті дочекався сина. Хлопчикові, якому загрожує стати татковим улюбленцем, вже навіть встигли дати ім'я.

Олександр-молодший з'явився на світ о 06.18 в одному з приватних пологових будинків Києва. Малюк, на відміну від свого зоряного батька, має скоріше тендітну статуру. Адже при зрості 51 сантиметр він важить всього лише 2920 грамів.

"Я - найщасливіша людина у світі! Завжди мріяв про сина, і, слава Богу, тепер він у мене є. Безмежно вдячний своїй дружині та Богу за такий щедрий дар!", - поділився радістю співак, слова якого передає його прес-служба.

Між іншим, сам Олександр безпосередньо приймав участь у пологах.

"Мені розповідали, що чоловіки в таких ситуаціях втрачають свідомість, лякаються. Я - не з таких. Протягом всього процесу я був поряд із Вікторією та всіма силам її підтримував", - розповів розчулений Пономарьов.

Наразі новоспечена мама Віка та обидва Олександри, і старший і молодший, почуваються добре.

За всіма правилами такий позитивний емоційний сплеск мав би неслабо вплинути на Пономарьова. Можливо, саме такий імпульс був потрібен співаку для того, щоб почати у буквальному сенсі слова літати на танцполі "Танців-2".

Фото надані прес-службою Олександра Пономарьова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів