День закоханих Янукович проведе по-холостяцьки, Тимошенко прибиратиме, а Ющенко стане Карлсоном

14 лютого 2007, 11:48

До дня усіх закоханих в Україні вже звикли, хоча й не всі ставляться до нього позитивно. Проте, все ж можна сказати, що це свято у нас прижилося.

Принаймні, політичні мужі та й, до речі, дами День Святого Валентина святкувати планують. Хоча й по-різному.

Наприклад, президент України ще напередодні дня закоханих поїхав від своєї коханої дружини. Поїхав, але, як Карлсон, обіцяв повернутись.


Полетівши у Туркменістан, Ющенко навіть просив розпланувати його поїздку таким чином, щоб якомога раніше змогти возз'єднатися зі своєю Катериною.

Фото Анни Андрієвської. Перша пара України

"Він казав, що йому потрібно хоча б тридцять хвилин, щоб по дорозі купити подарунок дружині", - розповіла "Сегодня" керівник прес-служби президента Лариса Мудрак.

У той же час український прем'єр день Валентина особливо не шанує і готувати подарунки своїй дружині не збирається.

"Вони православні, усі нові свята не відзначають. І презенти дружині не готує", - передає слова соратниці Януковича Ганни Герман газета.

Та й взагалі, Віктор Федорович 14 лютого вирішив провести окремо від своєї половинки, як пище "Сегодня". Натомість він запланував робочий візит до Донецька.

Віктор Федорович 14 лютого проведе не з дружиною

Мало того, вечір Янукович проведе воістину "холостяцький": прем'єр сходить на матч 1/16 Кубку УЄФА між "Шахтарем" і французьким "Нансі".

А заразом, прем'єр планує відвідати будівельні майданчики нового стадіону "Шахтар".

Так само продуктивно вирішила провести день закоханих і лідерка БЮТ. Тому рано вранці у середу Юлія Тимошенко попрямувала до Вінниці, як повідомляється на офіційному сайті лідерки опозиції.

З якою метою? Юлія Володимирівна вирішила трішки прибрати і почала саме з цього міста. Йдеться про програму "Велике прибирання", мета якої навести порядок в органах місцевого самоврядування і змусити депутатів працювати для людей, а не для себе.

Фото з сайту Юлії Тимошенко. Юлія Володимирівна: "Хлопці, навіть якщо мене не буде,
о 14.30 всі на Майдан цілуватись!"

Водночас ще раніше Юлія Тимошенко заявила, що планує провести сеанс масових цілувань на Майдані Незалежності близько 14.30. Однак київський мер не розділив ентузіазму лідерки БЮТ і заборонив цілувальну акцію. Та Юлія Володимирівна здаватися не збирається і у відповідь Черновецькому відповіла:

"Ми вважаємо, що в суспільстві вільних людей кожен має право бути там, де він хоче, куди кличе його серце".

Тож сьогодні мер Києва матиме змогу дізнатися, куди ж кличе чи не кличе серце жителів столиці.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів