Янукович продовжує видавати перли

13 лютого 2007, 16:36

Те, що українська земля повниться талантами, давно відомо. Але в тому, що навіть прем'єр буквально сипле перлами, Україні можуть позаздрити найпросунутіші країни світу.

Тільки-но у понеділок чепурний Віктор Федорович розчулив фоторепортерів своїм переливним метеликом на дипломатичному прийомі у Маріїнському палаці, як вже у вівторок у пресі виплила нова "фішка Януковича".


І якщо раніше шановний прем'єр переінакшував прізвища відомих поетес або перекручував цитати з російських класиків, то теперечки Віктор Федорович взявся за байки.

Отже, у вівторок, як пише "Обком", сайт "Параллель-Медиа" поширив запис, який відкопали в архівах однієї з київських радіостанцій.

На записі, який відтепер можна знайти у просторах всесвітньої мережі, чутно, як дотепний Віктор Федорович вирішив не оминути своєю увагою творчість Івана Крилова. Прем'єр на свій лад перекрутив відому байку російського письменника "Кіт і Кухар".

Тож, на одному зі своїх виступів перед фанатами й однодумцями, Янукович-старший, критикуючи прихильників Ющенка, виголосив наступне:

"Любі друзі слушают... как говорят... как это пословица есть... А Мишка слушает, да ест, да?", - впевнено виголосив теперішній прем'єр України.

Фото Анни Андрієвської

Певно, Віктор Федорович так хвилювався, щоб не забути подальший текст, що просто недочув, як з натовпу йому наполегливо гукали "Васька, Васька!!!" От і вийшов у дотепного прем'єра своєрідний рімейк знайомої багатьом з дитинства байки.

Прослухати байку від Януковича можна тут


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів