Черновецькому "пом'яли боки"

5 лютого 2007, 17:18

На вихідних розслабляються не лише прості смертні, а й "сильні світу цього". Адже, натрудившись за робочий тиждень, бідні політики, в яких і так нерви ні до чорта, теж заслуговують на релакс.

Відпочивати "на повну катушку" вже входить у звичку київського мера Леоніда Черновецького. То серед ночі його "Майбах" стоїть перед дорогим рестораном, то... "цілується" зі сріблястим "Вольво".

Останній випадок із авто столичного мера стався у суботу 27 січня близько третьої години дня. Темно-коричневий лімузин Черновецького як ні в чому не бувало спускався вулицею Круглоуніверситетська у бік Бесарабки.


Проте Леоніду Михайловичу, видно, не судилося у той день обійтися без пригод. Саме коли автівка виїжджала на Крутий спуск за ринком, у мерський "Майбах" врізався "Вольво".

Щоправда, великої шкоди автомобілям завдано не було, вони лише трішки потерли один одному колись блискучі і гарно пофарбовані боки.

До речі, цей самий "Майбах" столичного голови ще три роки тому коштував своєму власникові майже 1 мільйон євро, а минулого року відзначився в історії з парковкою безпосередньо під знаком "зупинка заборонена".

Уже через п'ять хвилин на місце пригоди прибули працівники ДАІ. Десь із годинку вони ретельно складали протокол й опитували свідків та водіїв. А підбиті автомобілі відігнали убік, щоб вони не заважали проїзду.

Насправді, очевидці події запевняють, що винен у ДТП водій "Вольво", який нібито мав пропустити лімузин міського голови. Про це пише "Комсомольская правда в Украине" з посиланням на "Газету по-українськи".

"Я бачив, як Леонід Черновецький вийшов з "Майбаху" (він сидів на пасажирському місці попереду) і сказав водієві "Вольво": "Відкіля ти взявся на мою голову?!" А потім пересів у джип охорони і виїхав..," - згадує 34-літній киянин Василь Іванчук, який мимовільно став свідком цієї аварії.

У той же час над подією все ще знаходиться певна завіса таємничості. Прес-служба Київської міської державної адміністрації ДТП за участю Черновецького коментувала без особливого ентузіазму:

"Офіційних даних з цієї нагоди в нас немає. А чутки ми не коментуємо".

Між тим, у столичній ДАІ підтвердили, що дійсно минулої суботи було зареєстровано ДТП, в якому значиться і "Майбах" з номером 538-07КА.

Наразі матеріали події передано в суд. Тож, "хто на чию голову взявся" і хто у чому винен вирішать вже там.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів