Історія Галліни і соратника Януковича: to be continied...

16 січня 2007, 13:18

Дуже довго депутат Партії регіонів Василь Горбаль і його тепер екс-дружина, співачка Галліна уникали коментарів стосовно свого розлучення.

Відкрито про офіційний розрив співачка заявила під час Віденського балу в Києві. Саме у той день, за її словами, вона підписала всі документи, що й відправилася святкувати до Національної опери.

В інтерв'ю журналу "Публичные люди" вона зізналася, що для неї самої все, що відбулося, стало повною несподіванкою.


"Але знаєте, такі речі часом відбуваються в один день – і нічого тут не поробиш", - сказала Галліна.

Стосовно чуток, що вона виходила заміж за Горбаля через його фінансові статки, співачка сказала, що це все маячня.

"Коли ми познайомилися з Василем Михайловичем, я щойно розлучилася з першим чоловіком і була під враженням від цієї травми", - розповіла співачка.

За її словами, на той момент їхнього знайомства Горбаль знімав однокімнатну квартиру на Оболоні, мав пару костюмів і був банківським менеджером, що подає надії.

"Уявити собі його майбутню політичну і бізнес-кар'єру мені було важко. Тому казати про одруження за розрахунком не доводиться. Це був класичний шлюб по любові", - стверджує співачка.

При цьому вона додає, що після першого шлюбу Горбаль видався їй справжнім чоловіком – турботливим, розумним і великодушним.

Недивлячись на те, що соратника Януковича неодноразово бачили із новою супутницею, Галліна вважає, що їх історія ще не скінчилася.

"Люди можуть розлучитися одного дня, але не можуть перестати бути близькими. Він завжди казав мені, що я його половина. І просто фізично я це відчувала. Він був якоюсь дуже важливою частиною мене, без якої жити неможливо", - розповідає співачка.

"Це більше ніж кохання. А можливо, це і є кохання? Тому мені поки важко уявити наше життя не разом. Ми ж не збиралися розлучатися, і в наших нещодавних планах були переїзд навесні до нового дому і народження дитини...", - додає вона.

Галліна каже, що і Горбаль, і вона – дуже сильні люди і якогось часу, піднімаючись життєвими сходинками, тримались за руки.

"А чим вище, тим менше повітря. Можливо, найважчим випробуванням для нашого шлюбу стало зростання наших кар'єр і життєвого добробуту. Ми перестали дивитися одне одному в очі", - розповідає вона.

Усі фото журналу "Публичные люди"

Серед якостей, якими має володіти її майбутній обранець, Галліна назвала таке: "Він не повинен ставити публічну кар'єру вище за сім'ю і багато життєвих цінностей, він буде любити дітей і розумітиме, що немає нічого важливішого за кохання, тому що воно посилається не щодня. І ще: у нас обов'язково буде багато дітей".

Щодо головного висновку в історії з розлученням співачка сказала, що до будь-якої свободи треба бути готовим.

"Людина тільки тоді відбулася як особистість, коли змогла гідно пережити вогонь, воду і мідні труби – пережити випробування грошима, владою та популярністю", - пояснила вона.

Фото на титулі взято з сайту www.online.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів