На старий Новий рік Луценко обіцяв надавати "підсрачників" януковичам, а Ющенко пив вино

15 січня 2007, 15:03

Старий Новий рік традиційно вважається часом колядок, вертепів і ворожінь. Українські політики вирішили не зраджувати народним традиціям і взяти участь у масових гулянках.

Особливо яскраво на вихідних відпочили Віктор Ющенко та Юрій Луценко, які поїхали колядувати на Західну Україну. І якщо Луценко влаштував справжній вертеп в Івано-Франківську, то Ющенко напоїв закарпатським вином прем’єра Угорщини.

"Немає снігу на старий Новий рік…А знаєте, чому? Тому що Мороз зрадив", – так Луценко почав свій виступ на фестивалі вертепів "Карпатія" в Івано-Франківську.

Подібні жарти з вуст колишнього міліціонера звучали впродовж вихідних постійно.


"Ну де тут ваше збройне івано-франківське яйце? Так хочеться надавати підсрачників!"

Луценко з цілою низкою політиків приїхали до Івано-Франківська, де на центральній площі проходив фестиваль різдвяних міні-карнавалів по-українськи "Карпатія".

При цьому всі політики перевдягалися у кіз, маланок та Василів, повідомляє 5 канал. Євген Оніщук виконував роль Меланки, письменник Покальчук – вертепний циган, а сам Луценко вдяг справжній гетьманський жупан.

Луценко вирішив, що він гетьман

Ще Луценко демонстрував публіці свою вишиванку і особисто заспівав половину щедрівки, пише "Блік".

"Колядую, колядую, бо горілку носом чую. Ковбасу очима бачу-наливайте, бо заплачу", - заспівав екс-міністр.

З перших же кроків на головній площі Івано-Франківська Луценка оточили, посипали пшеницею, а потім пригощали пампушками і кутею.

Івано-Франківський вертеп

"Та якщо одна зграя уряд посіла, такого, як я, їм терпіти не сила. Верховна Зрада зняла мене, білу ворону, тож кличу вас всіх в Народну Самооборону", - продовжував колядувати Луценко.

Ще Юрій Віталійович пообіцяв "надавати підсрачників" януковичам, "щоб вони повилітали з Кабміну".

А свій виступ Луценко і К° закінчили побажанням: "Плече в плече усім стояти. Іродовим слугам не дамо Україну розіп'яти. Як неньку рідненьку будемо її охороняти".

Ющенка з Ференцом Дюрчанем вдягли у гуцульські "шуби"

Взагалі ж старий Новий рік Луценко святкував по-президентськи. Як пише "Газета по-киевски", на Івано-Франківщину екс-міністр зі своєю "братією" приїхав за день до фестивалю, оселившись в "Синьогорі" – президентській резиденції в селі Гута.

А поки Луценко колядував і відпочивав e президентських апартаментах, сам Ющенко в кількох сотнях кілометрів від цього місця насолоджувався справжніми закарпатськими винами.

"Ференце, ти тут зачекай, а я за вином зганяю"

У Мукачевому Ющенко разом з прем’єром Угорщини Ференцом Дюрчанем гуляли по місту, спілкувалися з його мешканцями, а потім завітали на традиційний щорічний фестиваль "Червоне вино-2007".

"Пий, Ференц, пий"

Там Ющенко з гостем, вдягнені у гуцульські накидки з валяного сукна, і випили по келиху чудодійного закарпатського напою.

Фото УНІАН-Фотосервіс та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів