Ахметову подарували поле на іншій планеті

Вівторок, 26 грудня 2006, 16:11

Чим можна здивувати найбагатшу людину в Україні? Нічим, що є на Землі. Мабуть, тому мільярдеру і президенту клубу "Шахтар" Ринату Ахметову вирішили зробити космічний подарунок.

Це не банальна ділянка на Місяці, де "землею" вже володіють багато відомих людей. Натомість Ахметову подарували ціле поле на Марсі.

"Пане Ринате, як щодо міні-стадіончику на Марсі? Зараз візьмемо і одразу домовимось"

Особливий подарунок донецькому мільярдеру приготували з нагоди 10-річчя його президентства у футбольному клубі "Шахтар". Кажуть, Ахметов любить влаштовувати свята для інших, при цьому самому залишатися осторонь. І цього разу працівники клубу вирішили з цим не миритися.

Насправді "шахтарі" влаштували свято не лише для Ахметова – у клубі вирішили відсвяткувати Новий рік, в ніч з 22 на 23 грудня. Це не протест і не спроба виокремитися нестандартною поведінкою – просто справжню новорічну ніч усі планують святкувати в колі своїх сімей.

"Ех, влаштуємо на Марсі Нью-Донецьк і туди злітатимуться на чемпіонати з футболу з усієї галактики"

От таких красунь можна здибати на вечірці у Ахметова

Не всі люблять активний відпочинок і танці. Дехто у новорічну ніч полюбляє покимарити

Вечірку влаштували у нічному клубі "Чикаго", але перед тим, як остаточно віддатися веселощам, учасники святкування переглянули своєрідний відеозвіт про рік, що закінчується.

Офіційна частина закінчилася після того, як вдячний і приємно вражений подарунком Ахметов нагородив та вручив пам'ятні подарунки ветеранам клубу.

Білик почала записувати дуети з "маловідомими зірками"

"Боні М" - "команда молодости нашей..."

"Налітайте на солодке і не бійтесь зайвих кілограмів. Будемо зганяти їх завтра - підйом о 6.30"

Далі гостей розважали Ірина Білик та всесвітньовідомий гурт "Боні М". Шампанське лилося рікою, а особливою прикрасою столу став величезний торт, прикрашений символікою "Шахтаря" і солодким стадіоном.

За матеріалами сайту ФК "Шахтар"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів