Лобода готується стати мамою?

П'ятниця, 22 грудня 2006, 10:33

Світлана Лобода – дівчина ділова, на місці не сидить, про особисте життя зазвичай не розповідає.

Однак у четвер до TabloID потрапили її найсвіжіші фото, зроблені в Чехії під час зйомок кліпу. Їх детальний розгляд дає підстави підозрювати, що Світлана може бути вагітна.

Важко не погодитися, що форми у співачки непересічні, "выдающиеся", тому одразу в очі впав один момент – підозрілі складки на животі Світлани.

А, може, Лобода влаштувала провокацію?

Можна було б припустити, що у сукні специфічний крій, тканина, чия фактура переломлює світло і створює недостовірний ефект.

Усі ці припущення відпадають, якщо придивитися до складок, які спадають з живота, і його випуклості майже на рівні грудей, які у Лободи очевидно не першого розміру.

Нехай не вводить вас в оману ефект корсету, в який нібито затягнули воскреслу в тілі Лободи Мерлін Монро. Лінію від грудей до талії, яку підкреслюють паском, візуально згладжує накидка з прозорої тканини.

Груди, живіт... Де будемо робити талію?

Але знову ж - славнозвісні груди співачки, нікуди від них не дітись, не набагато виступають над животиком. Раніше ж, зокрема, під час зйомок останнього кліпу, де Лобода постала в усій красі, така різниця очевидна.

У компанії Світлани, S&A Music Group, підозри TabloID про вагітність співачки підтвердити не змогли. Але! Не змогли їх і спростувати.

Так Лобода виглядала кілька місяців тому. На живіт немає і натяку. Фото "Блік"

Натомість послалися на те, що останнім часом Лобода багато гастролює, її бачать нечасто, спілкуються виключно на ділові теми, а особисте життя обговорювати не заведено...

Наостанок, для чистоти совісті, можна зробити і таке припущення, що Лобода (на першому фото) вигнулась боком, що і спричинило складки. Але, вагітна співачка чи ні – вже за кілька місяців стане очевидним.

Фото надані компанією S&A Music Group


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів