Янукович створив пробку в центрі Києва, а Черновецький порушив закон

Четвер, 21 грудня 2006, 17:10

Київ, який захлинається в пробках, у четвер отримав додатковий "подарунок" – в клубі Кабінету міністрів зібралася нарада губернаторів з прем’єр-міністром Януковичем.

Оскільки підземні паркинги у столиці будувати не прийнято, губернатори та міністри не придумали нічого іншого, як поставити машини на кожному вільному клаптику землі – на тротуарі та вздовж нього.

При цьому українські начальники плювати хотіли на знак "зупинка заборонена". Серед машин-правопорушниць опинився і "Майбах" мера Києва Леоніда Черновецького – того самого, який відновив у столиці евакуатори.

Космічний корабель мера

У цій ситуації дуже хотілося би подивитися на тих сміливих хлопців, які тягають машини простих киян на штрафмайданчик – чи наважилися б вони завантажити на евакуатор лимузин Черновецького, який заважав руху інших авто?

А тим часом на вузькій вулиці Інститутській в напрямку з Печерську на Хрещатик залишилася лише одна вільна смуга руху – і це в годину-пік, коли половина Києва повертається додому з центру на житлові масиви!

Однак водіям у пробках не довелося нудьгувати – вони мали можливість помилуватися автопарком, який обслуговує українських чинуш.

Це не простий "Мерседес", а в тюнингу "Брабус"

Серед побаченого "Мерседес" Е-класу виглядає як пережиток середини 1990-х років – інші автомобілі переважно були або позашляховиками, або мерсами класу "S". Вартість кожного танку складає не мешне 100 тисяч доларів.

Крім того, один з водіїв, коли побачив, що автомобіль фотографують, вирішив засліпити об'єктив, включивши "проблескові маячки".

 Цей хитромудрий задум провалився. Зате тепер відомо, хто з держслужбовців "чхає" на наказ Ющенка про ліквідацію спецпристроїв на автомобілях.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів