Хто прийшов на місце Галліни. Фото

7 грудня 2006, 16:20

Після скандального розлучення зі співачкою Галліною депутат Василь Горбаль, якого вона звинувачувала у зраді, вже показав світу свою нову пасію.

Тільки-но Галліна підписала документи про розлучення...

Уперше це сталося на презентації бутіку "Louis Vuitton", але тепер депутат без докорів сумління привів свою супутницю на день народження Київського академічного театру Лесі Українки.


... як Горбаль ходить із новою супутницею

Театру виповнилося 80 років, повідомляє газета "Бульвар Гордона".

Не обминув таку подію і віце-прем'єр Дмитро Табачник. Під час святкування він вирішив обговорити постановку директора театру Михайла Резниковича "Дон Кіхот. 1938 рік".

Табачник розмовляє про нову постановку Резниковича

На святкуванні також з'явилась колишня омбудсмен, а тепер просто депутат від Партії регіонів Ніна Карпачова, яка розважала колишнього російського міністра культури Михайла Швидкого.

Карпачова розважає Швидкого і Гордона

Серед знаменитостей на святкування прибув і мер міста Леонід Черновецький із своїм "зброєносцем" Олесем Довгим та іншим своїм заступником Віталієм Журавським.

Мер згадав, що його вітчим, який був театральним режисером, радив маленькому Леоніду долучатися до прекрасного. От цим Черновецький тепер між засіданнями Київради і займається.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів