Лобода і туман: не розбитися нереально

П'ятниця, 1 грудня 2006, 10:02

Після скачок по пеньках віце-прем'єра Дмитра Табачника, що могли скінчитися "тим світом" виявилося, що власне авто більше не буде водити співачка Світлана Лобода.

Минулої суботньої ночі після двох концертів поспіль вона разом із директором своєї компанії "S & A music group" та менеджером прямувала додому.

Вже тиждень над Києвом висять густі тумани, особливо вночі, то ж пригальмовувати на світлофорах доводилося інтуїтивно, розказують у "S & A music group".

На одному з відрізків дороги, біля ресторану "Пена", що на Ярославовім Валу, Лобода не впоралася з керуванням.

"Я побачила авто-таксі, що зупинилося, до нього було близько трьох метрів, а я мчу на швидкості. Натиснувши на гальма, зрозуміла, що зіткнення не уникнути", - розповіла співачка.

"Резина "шипована" і у дощову погоду ковзає. Залишалось лише спостерігати за тим, що відбувається. Моє авто з силою вдарило у ліве крило іншої іномарки", - додала вона.

Коли Лобода вийшла з авто, то побачила, що бампер розтрощено вщент. При цьому виявилося, що її страховка закінчилися за тиждень до нічного інциденту.

З пасажирами, на щастя, нічого не сталося, однак святковий гонорар Лободи, вочевидь, піде на ремонт і відшкодування завданої шкоди другій стороні.

Утім, за словами людей, близьких до співачки, зовсім без авто Світлана не зосталася. У неї з'явився "особистий охоронець", який, на здивування, знайшовся дуже швидко, що наштовхує на думку про певну близькість до співачки.

Очевидно, не бідна співачка вирішила скористатися послугами свого благодійника і не їздити на таксі не тому, що хоче заощадити. Каже, що "після випадків з пограбуванням артистів і навіть викраденням їх самих просто боїться їздити самостійно у таксі".

Фото на титулі взято з сайту Toplife, інші надані компанією співачки


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів