Суркіс відсвяткував новосілля

29 листопада 2006, 20:27

Попри негатив, який останнім часом звалився на Григорія Суркіса з боку команди Рината Ахметова, першому таки ніщо не завадило відсвяткувати в середу новосілля.

Очолювана ним Федерація футболу переїхала у новий п'ятиповерховий "Будинок футболу", будівництво якого обійшлося в 70 мільйонів гривень.

На свято були запрошені колишні президенти України Леонід Кучма та Леонід Кравчук, які й були "цвяхом програми" досить тривалий час.


Три богатирі: Ігор Суркіс, Леонід Кучма та Валерій Пустовойтенко

А ось в тумані й перший президент України Леонід Кравчук

Привітати Суркіса прийшли і найближчі до нього люди - батько, донька Світлана та молодший брат Ігор, повідомляє сайт "Чемпіон".

Це вже стає певною традицією серед екс-олігархів - так, на презентацію фільму про Голокост, знятого за кошт Віктора Пінчука, також вперше на публіці з'явилися його батьки.

Батько Григорія Суркіса Рахміль Давидович та дочка Світлана

На церемонію відкриття президент Федерації футболу Григорій Суркіс також запрошував президентів всіх українських футбольних клубів та голів обласних футбольних федерацій. Але Ахметов та Колесников проігнорували це помпезне свято.

Так виглядає "Будинок футболу" імені Суркіса

Що ж до самої споруди, то на першому поверсі будинку розташовані службові приміщення, чотири кафе та ресторан.

Кабінет тренера української збірної Олега Блохіна розмістився на третьому поверсі.

Так виглядає кабінет Блохіна

А ось всі "боги" українського футболу оселилися на п’ятому поверсі. Там керуватиме справами сам Григорій Суркіс. Його кабінет є найшикарнішим місцем "Будинку футболу": велика приймальня, трохи менший кабінет, оформлений в темних мармурових кольорах з акваріумом та великим телевізором.

А в цьому кабінеті сидітиме сам Суркіс

За кабінетом Суркіса знаходиться кімната відпочинку, поряд - вбиральня з душовою кабіною.

А це його робочий стіл

В сусідніх кабінетах розмістились і віце-президенти. Також не пожаліли футбольні керівники й місця для спілкування - у "Будинку футболу" аж чотири конференц-зали.

Тепер у Суркіса з'явилась ще одна причина триматися за свою посаду.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів