Лілію Підкопаєву забрали з лікарні, де ледь не завалили квітами

21 листопада 2006, 14:25

Про те, що Лілія Підкопаєва стала щасливою мамою вже двох діток, писали багато. Але тільки у понеділок чоловік Олімпійської чепміонки Тимофій Нагорний забрав своїх дівчат із пологового будинку додому.

Чоловік настільки нервував, що вирішив їхати не за кермом, а на "Лексусі" товариша – боксера Володимира Вірчиса, пише газета "Сегодня".

Привітати мамусю до пологового будинку приїхали близько сорока гостей. Окрім того, що Підкопаєву ледь не засипали квітами, друг сім'ї бізнесмен Віталій Джулинський подарував головному лікарю пологового будинку Михайлу Макаренку букет із 99 білих троянд.


"За теорією символів, непарні числа приносять щастя, а цифра 9 у Китаї – символ імператорської влади. Тому це двічі імператорська влада", - пояснив він.

Також Лілія отримала у подарунок золоту туфельку "Aaron Basha" з дорогоцінним камінням. Цю дорогу прикрасу заведено дарувати до народження дитини.

Гості пили шампанське, їли шоколадні цукерки і кричали: "Ура!". Коли принесли новонароджену, кожен намагався підійти, щоб краще її роздивитися.

"Я мріяла народити сама, але лікарі були категоричні. Коли народилася наша богатирка, зрозуміла, що професіоналам треба довіряти і віддаватися в їх руки без сумнівів", - розповіла мама.

"Наші малята – це король і королева. Тепер ми будемо їм повністю підкорятися", - додав чоловік Лілії.

Охрестити малечу батьки планують навесні. Хрещеною, як відомо, буде співачка Ані Лорак, а хрещеним – друг сім'ї, директор Донецького ювелірного заводу "Єврозолото" Сергій Левченко.

Допомагати у вихованні маленької будуть мама Лілії, Людмила Володимирівна, а няню поки не знайшли.

На питання, якими якостями має володіти професійна помічниця, Лілія відповіла: "Няня має бути спеціалістом у догляді за немовлятами, з освітою, здорова. Чесно кажучи, не хочу, щоб у квартирі була чужа людина, але, очевидно, у мене не буде іншого виходу".

Мамуся не збирається залишати активну громадську діяльність і вже 1 грудня – у Міжнародний день боротьби зі СНІДом – візьме участь в акції. "У декреті посиджу тільки пару днів", - пояснила Підкопаєва.

І ще одне свято очікується в родині вже зовсім скоро: 27 листопада святкуватиметься день народження старшого хлопчика Вадима. "Поки я була у лікарні, він виріс, набрав вагу і вже практично сам починає ходити. Я його просто не впізнала", - розповіла Лілія.

Вона також додала, що у цей день сім'я обов'язково замовить торт зі свічками.

Фото газети "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів