Вітя + Катя = президент, Або найкумедніші любовні історії політиків

9 листопада 2006, 19:37

Інтернет, вечірка, нічний клуб... Ось приблизний перелік місць, де сьогодні зазвичай знайомляться молоді люди.

Колгосп, завод, гуртожиток... А тут вперше зустрілися провідні українські політики. Хоча в декого з них були і більш романтичні знайомства – літак, кафе, телефон.

Випадкові зустрічі політиків зі своїми половинками інколи призводили до цікавих наслідків.


Хто, наприклад, міг подумати, що у банальній формулі кохання "Вітя + Люда = любов" з’явиться й інший розв’язок: "= прем’єр"? А завдяки другому доданку у формулі "Вітя + Катя" результат потягне і на "президента"?

Але крім складних формул і значних результатів, майже всі любовно-політичні історії мають ще одну визначальну рису – кумедність. Цим вирішив скористатися ТаблоID і створити своєрідний рейтинг знайомств політиків зі своїми другими половинками.

Отже, першою у категорії колгоспно-заводських знайомств опинилася вже згадувана пара "Віктор + Людмила Янукович".

Реальний донецький пацан Вітя Янукович зі своєю Людмилою. Фото прес-служби Партії регіонів

Реальний донецький пацан Вітя Янукович зі своєю Людмилою.
Фото прес-служби Партії регіонів

Справа в тому, що хлопець Вітя і дівчина Люда познайомилися у 1969 році, коли Янукович працював газозварювальником.

"Не бійся, кохана. Усьо буде чьотко!".
"Ти мені сідло спочатку опусти! До педалей не дістаю"
Фото прес-служби Партії регіонів

Нестандартність ситуації полягала в тому, що знайомство майбутнього прем’єра зі своєю першою і, сподіваємося, останньою дружиною відбулося під час розвантаження цегли на металургійному заводі в Єнакієвому.

Цегла впала на ногу Людмилі, що й визначило її (Людмили) подальшу долю.

А потім Люда народила Віті дітей. І жили вони довго і щасливо...

А потім Люда народила Віті дітей. І жили вони довго і щасливо...
Фото прес-служби Партії регіонів

Новий, 1970, рік Янукович святкував вже в колі родини майбутньої дружини. Батькам Людмили Вітя одразу сподобався. Інакше звідки б узялася фраза бабусі дружини Януковича: "Нудно без Віті, нема кому баб поганяти!".

При зустрічі з Валентиною, Томенко був бідним, голодним студентом

Валентина і Микола були
бідними, голодними студентами...

Ще одна колгоспно-любовна історія сталася у вересні 1985 року з Миколою Томенком та його майбутньою дружиною Валентиною.

"Знайомство наше відбулося під час традиційних сільськогосподарських відпрацьовувань або, як тоді казали, у "колгоспі". Робота наша полягала у зборі яблук. Поруч були горіхові насадження, так що "вітамінізація" студентської громади проходила по повній програмі", - згадувала Валентина в інтерв’ю "Дзеркалу тижня".

Каже, працювалося нелегко, але весело. Вечорами основними розвагами була або дискотека, або спів під гітару біля багаття.

"Один раз на "вогник" у бригаду, де я працювала, заглянув і мій майбутній чоловік. Його весела вдача, гра на гітарі і спів справили на мене сильне враження", - каже Валентина.

Вона повідала ще одну цікаву деталь. Після помаранчевої революції багато хто називав Томенка діджеєм Майдану. Але мало хто знав, що починав свою "діджейську" кар’єру Микола Володимирович у гуртожитку історичного факультету Київського державного університету.

... а стали багатими, відомими політиками. Фото Анни Андрієвської

Там, 17 листопада того ж 1985 року, він вів дискотеку, присвячену Міжнародному дню студента. А Валентина йому допомагала.

"Це був наш перший спільний проект...", - каже дружина Томенка.

'"Стій,

"Стій, не дьоргайся, я з тебе людину зроблю!"

Якби ми визначали переможців у цій колгоспній категорії, то ними б виявилася пара Леоніда і Людмили Кучм . За кількістю викликаних емоцій і пролитих сліз.

"Голодне, босоноге дитинство. Можете собі уявити от цей регіон Полісський, дуже бідний, так сказати, регіон, і одна жінка, мати, залишається з трьома дітьми...", - розпочинає здалеку Леонід Данилович.

'"Ти

"Ти правильно там голосуєш, чи теж агітувати треба?"

Якщо пропустити 350 серій про босоноге дитинство Кучми, то можна дізнатися, що в інституті Леонід довідався про існування своєї майбутньої дружини Людмили.

"Був такий час – студентів відправляли на картоплю... Ну треба, я поїхав керівником колективу. Вона була у моєму підпорядкуванні, ну і тоді познайомилися. Я їй допоміг просапати до кінця рядок... Вона обгоріла вся, так що я її виручив у важку хвилину", - згадує Кучма.

'"А

"А ми тепер пенсіонери"

Це було кохання з першого погляду.

Після таких душевних історій наступну категорію знайомств так і хочеться охрестити "фраєрськими".

Відкриває її найвідоміша і найромантичніша історія знайомства президентського подружжя.

Напевно, вся країна вже знає, що Віктор Ющенко і Катерина Чумаченко зустрілися на висоті кількох тисяч метрів над землею, у літаку.

На висоті кількох тисяч метрів почуття загострилися.
Фото прес-служби Ющенка

Очевидцем цього був друг Ющенка Олег Рибачук.

"1993 рік, наша перша поїздка - у США на 10 днів. Знайомство з роботою банківської системи Америки", - починає зізнаватися Рибачук в інтерв’ю "Українській правді" у 2005 році.

І почали вони виправляти демографічну ситуацію

Рибачук підтверджує легенду - місця Ющенка і його майбутньої дружини в літаку справді були поруч. Але це була не випадковість, а, скоріше, закономірність. Тому що Чумаченко тоді очолювала представництво в Україні компанії "Барентс груп", і вони виграли тендер Агентства США з міжнародного розвитку на проект реформування банківської системи України.

"Якщо серйозно, то ми познайомилися в літаку, коли я з групою банкірів летів у США у відрядження. Катя супроводжувала нашу делегацію. Наша розмова почалася з професійних банківських тем, а потім ми довго говорили про Україну, про мистецтво, обговорювали різні гуманітарні теми, Катя розповідала про організацію "Приятелі дітей", яка опікувалася допомогою сиротам", - розповідав якось сам Віктор Андрійович.

А Тарасик на підході

Тривалий час знайомство Віктора і Катерини носило "чисто професійний характер", але в якийсь момент Ющенко зрозумів, що Катерина – "дуже дорога" йому людина, і що вони "повинні бути разом".

Історія ж знайомства самого Рибачука з його другою половинкою Інною пов’язана із самоваром.

Зустріч була випадковою - у кафе "Дивосвіт" у Пасажі.

Самовар і щедрість Рибачука допомогли знайомству

"Там наливали настояний на травах чай з величезних тульських самоварів. Ми з подругою стояли в черзі за Олегом. Оскільки чашки скоріше нагадували мензурки, то він для себе взяв три. На ньому чай закінчився. Побачивши наше розчарування і розгубленість, він як щирий джентльмен поділився з нами своїм трофеєм. І от за цими трьома чашечками ми познайомилися, розговорилися і почали спілкуватися", - розповіла якось Інна.

Але за легким фліртом ховалися серйозні стосунки.

"Ну все, дочаювався"
"Що ти кажеш, коханий?"
"Нічого, люба"

"Ми зустрілися в той момент, коли і в Олега, і в мене був дуже складний період у житті: в обох на той момент закінчувалася непроста історія попередніх відносин. Наші зустрічі і бесіди нагадували скоріше не побачення і залицяння, а розмови двох людей, які добре розуміють одне одного", - розповідає дружина Рибачука.

Каже, це був "кайф спілкування з родинною душею, з людиною, яка спочатку стала другом".

Ще більш цікавою і неймовірною є історія знайомства Юлії Тимошенко з її майбутнім чоловіком Олександром.

'"Від

"Від мене не втечеш". Фото прес-служби БЮТ

Їхній телефонний роман розпочався з банальної випадковості. Олександр помилився номером. Але Юлія Володимирівна, напевно, вже тоді знала, що впускати удачу з рук - це злочин - і почепила хлопця "на гачок", розкрутивши його на побачення.

І, як виявилося, не дарма. Олександр Тимошенко був спадкоємцем дніпропетровської еліти, сином партійного функціонера. Йому виповнилося вісімнадцять, Юлі було на рік більше.

"Це ж треба, до чого доводить телефон! Помилився так помилився".
Фото прес-служби БЮТ

Через кілька місяців після першого побачення Сашко поставив батьків перед фактом, що одружується на дівчині з бідної родини. Ще через рік у Тимошенко з'явилася дочка Женя.

Про знайомства Юрія та Ірини Луценків, Марини та Петра Порошенків, Марини та Анатолія Кінахів, Віктора Медведчука та Оксани Марченко читайте у другій частині публікації на ТаблоID незабаром.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів