Фільм про помаранчеву революцію переміг в США

2 листопада 2006, 14:06

Наближається друга річниця помаранчевої революції. Хтось уже встиг переглянути свої позиції або відмовитись від них. А в цей час українські кінематографісти отримують найкращі позиції з фільмами, що розповідають про події тих тижнів.

Фільм, який переміг, розповідає про звичайних українців під час революції

Так, документальний фільм українського режисера Дмитра Сана "Ніщо та ніколи" став кращим документальним фільмом на Міжнародному кінофестивалі Temecula Valley International Film & Music Festival в США, який проходив у вересні 2006 року.


Тоді завдяки таким пічкам можна було зробити гарячий чай

Він зміг перемогти 20 інших документальних фільмів, які були представлені на фестивалі в США у конкурсній програмі.

У листопаді цього року стрічка братиме участь у Міжнародному кінофестивалі документального кіно в Монреалі, пише УНІАН.

Ці хлопці захищали наметове містечко на Хрещатику

Щодо самої стрічки Сан розповів, що вона знімалась під час Помаранчевої революції у Києві і являє собою суміш жанрів документального та ігрового кіно.

Головною героїнею фільму є 19-річна дівчина, яка приїхала до України з-за кордону разом з батьком. Дівчину грає Ольга Коржинська.

А ці хлопці стояли на Банковій

За сюжетом, під час революційних подій її героїня спілкується з простими людьми, які вийшли на Майдан, та вивчає їх історії.

За словами режисера, фільм складається з новел, які об’єднані однією ідеєю – показати, як люди і дівчина змінюються під час революції.

Але життя тривало. Під час помаранчевої революції відбулося немало весіль

Оригінальна мова фільму – англійська (рідна мова героїні), історії людей подано українською. У фільмі звучить оригінальна музика, яку було написано спеціально для цієї картини.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів