Патрісія Каас розважала українських "самогонників"

1 листопада 2006, 18:00

Українські горілчані барони мають неабиякі музичні смаки. Російський шансон чи попсу вони не слухають. Їм подавай зірку французької естради Патрісію Каас, при чому живу.

Патрісію Каас повезли в українське село

Та й сама "Мадемуазель блюз" довго не думала, і приїхала до України розважати її горілочних королів.

Як пише "Блик", нещодавно вона таємно відвідала село Малинівка під Харковом! Те саме, де знімали фільм "Весілля в Малинівці".


Виявляється, Каас стала головним сюрпризом на відкритті нового заводу однієї з провідних горілчаних компаній України. Горілку, щоправда, привселюдно пити не стала, але жваво цікавилася, що за спиртне будуть робити.

Хоч самій співачці випити так і не вдалось, дванадцятьом хлопцям із її групи все ж таки щось перепало – їм подарували по пляшці нового алкогольного напою.

На концерті на честь відкриття заводу Каас виступала останньою. Протягом години виконувала пісні й увесь час намагалася розворушити публіку в надії, що їй хтось підспіває по-французьки.

Але чи то глядачі мови не знали, чи то занадто жваво святкували, тому у відповідь просто кричали.

Музиканти Каас вивезли з України горілку

За словами очевидців, зірка поводилася дуже скромно. Пила винятково українську воду без газу, замість звичного апельсинового соку і дієт-коли.

Але однією Патрісією святковий вечір не обмежився. До зіркового складу долучився також російський режисер Федір Бондарчук, який виступав у ролі ведучого.

На розігріві ж у Каас виступали Лайма Вайкуле, групи "Браво", "Уматурман" і "Космос".

Серед українських зірок "самогонників" розважав і Олександр Пономарьов, який так поспішав на наступний виступ в інше місто, що навіть не бачив виходу на сцену легендарної француженки.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів