На ринок запускають косметику "LADY U"

31 жовтня 2006, 12:26

На прилавках українських магазинів незабаром мають з'явитися маски та креми під торговельною маркою "LADY U".

"Маски "LADY U" створені для таких, як Ви – активних, стильних, що піклуються про зовнішність, і в той же час піддаються факторам, що прискорюють старіння: стрес, екологія, недосипання", - подібна реклама трапилася на очі журналістам "Блик" в одному з розважальних видань України.


"Вперше чую!"

Ні для кого не секрет, кого в Україні називають Леді Ю. Тому стало цікаво, невже найвпливовіша жінка країни, "газова принцеса", що носить сукні за ціною близько 3 тисяч доларів кожна, вирішила підзаробити на косметиці?

На інтернет-сайті "LADY U" повідомляється, що випуск косметики під цією маркою започаткувала група компаній "Квалітет+" (Україна) і "Сольтерро Косметик" у 2005 році (Росія): коли Тимошенко була в зеніті слави!

"Однак ніякого відношення до Юлії Тимошенко ми не маємо", - заявили у "Квалітет+". "Просто одну із засновниць компанії звуть Юля", - додали там.

Пригадується, те ж саме пару років тому казали виробники макаронів "Тая": мовляв, ніяких спекуляцій на імені Таїсії Повалій немає, просто директора макаронної фабрики теж звуть Таїсією. Керівництво ж "Квалітет+" від коментарів відмовилося.

Однак асоціації з Юлією Тимошенко нікуди не поділися. Тим більше, що косметика "LADY U" призначена в основному для жінок віком після сорока.

До речі, крім новомодного інгредієнту – плаценти – розроблювачі використовують такі незвичайні складові, як кристалічне біо-золото і червону ікру.

Ефективність омолодження "щік, повік, грудей, шиї та інших областей" у результаті застосування таких масок досягає 98 %, обіцяє реклама марки. При цьому ціни на продукцію більш ніж доступні: від 7 гривень.

"Ну, що ви! У мене дорогі креми. Результат на обличчя"


Сама Леді Ю про існування косметики, що носить, по суті, її ім'я, нібито нічого не знає: "Перший раз про це чую. Але якщо ця косметика справді хороша і має обіцяний ефект, я абсолютно не проти".

Спробувати креми і маски "LADY U" на собі Юлія Володимирівна поки не збирається: "Я користуюся гарною дорогою косметикою різних фірм: для обличчя – крем одного виробника, для шкіри навколо очей – іншого, для рук – третього. Справа в тому, що у мене чутлива шкіра і тому мені не все підходить".

На титулі використано фото з сайту Юлії Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів