Ющенко відкрив "Молодість" і побачив "Париж"

23 жовтня 2006, 12:20

Нарешті в суботу вже в 36-й раз урочисто відкрився кінофестиваль "Молодість", який проводиться під патронатом президента.

Тому зрозуміло, що на такий захід прийшов Віктор Ющенко у супроводі однієї із своїх доньок – Софійки.


Ющенко прийшов на кінофестиваль з шестирічною Софійкою, яка протягом всієї церемонії поводилась гідно

Побачивши у президентській ложі родину Бондарчуків – режисера Федора Бондарчука і його мати - акторку Ірину Скобцеву, Ющенко зауважив: "О! Бачу українську кров".

"А ви хоч українську мову ще пам'ятаєте?", - запитав Ющенко вдову кінорежисера Сергія Бондарчука, який є батьком стрічки "Війна і мир".

"Yes", – бадьоро відповіла Скобцева і поспішила перевести увагу на дочку президента Софійку.

"Софійка - мій друг, а ви українську ще пам'ятаєте?"

"У мене взагалі п'ятеро дітей. Але Софійка – мій великий друг", – довірливим тоном повідомив їй Ющенко.

Ющенко вручає родині Бондарчуків приз

Взагалі Бондарчуки виявились головними зірками. Вони навіть отримали з рук Ющенка приз кінофестивалю за внесок у світове мистецтво - статуетку "Скіфський олень".

Усі фото прес-служби президента

У свою чергу Скобцева зі сцени подякувала Києву за кращі роки в її житті. "Тут ми з Сергієм (Бондарчуком) ледь не одружились", - повідомила вона.

Її син Федір подякував Україні за допомогу у зйомках "Дев'ятої роти" і за касовий успіх фільму.

Разом із вдовою Сергія Бондарчука

Уже на прес-конференції Ірина нагадала, що дуже любить нашу країну і має українське коріння. При цьому актриса уточнила як правильно робити наголос у слові "українська": на "а" чи на "ї".

Під час свого виступу Ющенко повідомив, що на кінофестивалі будуть представлені п’ять фільмів, які також висунуті на "Оскар". "Це свідчить про високий рівень фестивалю", - заявив президент.

Промова Ющенка була досить короткою і динамічною.

Після цього ведуча Наталія Мосійчук повідомила, що прем’єр Віктор Янукович також надіслав привітання. Після секундної паузи зал відреагував на це повідомлення сміхом, свистом, тупотінням і рідкими оваціями.

Відкрився ж цей фестиваль показом стрічки "Париж, моя любов", яка складається з 16 новел, знятих різними режисерами в Парижі і про Париж.

За матеріалами "Комерсант-Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів