Баляндраси 15.08

Балога викинув тренажер Медведчука. Розкладачка Тимошенко зникла...

16 жовтня 2006, 14:07

Глава секретаріату президента Віктор Балога вирішив позбутися тренажеру, який дістався йому у спадок аж від Віктора Медведчука.

Як відомо, тренажер Медведчука пережив на своєму місці і Олександра Зінченка, і Олега Рибачука.

Прилад, на якому качав біцепси головний ворог помаранчевих, після зміни влади у 2004 році продовжував стояти у кімнаті відпочинку глави секретаріату президента. Його звідти не прибирали, хоча і Зінченко, і Рибачук використовували його не за призначенням, а для збирання пилу.


Рибачук качався на тренажері Медведчука. Балозі він не підійшов?

Тренажер Медведчука пилився у кабінеті Рибачука

І ось, як стало відомо TabloIDу, в один із перших днів перебування на посаді глави секретаріату президента, Віктор Балога наказав демонтувати тренажер з його кабінету. Вказівку було виконано майже миттєво. Але далі застопорилося...

За ідеєю Балоги, тренажер Медведчука мають передати до одного з дитячих будинків. Однак втілення задуму вперлося у особливості списання майна з державного балансу.

Сам Медведчук в інтерв’ю TabloID зізнався, що це його особистий тренажер, який він придбав за власні кошти. Але так сталося, що верстат для нарощування м'язів потрапив на баланс адміністрації президента.

Крім того, пояснив Медведчук, він ніколи, коли звільнявся з роботи, не забирав зі своїх кабінетів меблі, тому і залишив тренажер наступникам, щоб вони могли підтримувати фізичну форму. Однак його порадою так ніхто і не скористався. Тепер легендарний пристрій буде радувати дітей-сиріт.

Разом з Рибачуком з секретаріату пішов і тренажер

Більш таємнича історія сталася з іншим об’єктом – так званою "розкладачкою Тимошенко".

Якщо пригадати, то ще на зорі прем’єрства в одному з інтерв’ю західним журналістам Тимошенко скаржилася, що так багато працює в уряді, що навіть поставила у своєму кабінеті розкладачку.

Щоб підтвердити легенду, навесні минулого року Тимошенко запустила кореспондента "Української правди" у свою кімнату відпочинку і дозволила сфотографувати розкладачку. При перевірці це виявилася масажна койка, на якій хтось зручно м'яв спину керівниці уряду.

Розкладачка Тимошенко зникла без вісти

Розкладачка Тимошенко зникла без вісти

І ось коли Тимошенко звільнили з посади, вона написала своєму наступнику Юрію Єханурову записку з проханням залишити "розкладачку" на місці, оскільки має намір повернутися в кабінет прем’єр-міністра.

Утім, доля була жорсткою не тільки з Тимошенко, яка так і не стала прем’єром, але і з її "розкладачкою". За інформацією TabloID, масажну койку прибрали з кімнати ще при Єханурові. Де вона тепер перебуває – невідомо.

Можливо, тепер на ній масажують спину комусь зі спритних працівників секретаріату Кабміну. Хоча більш вигідно було б продати цю розкладачку на аукціоні. На виручені ж кошти можна було б закупити такі самі в кабінети всіх віце-прем'єрів а, можливо, навіть і міністрів...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів