Еротика у парламенті: найбільше цілується Тимошенко, а kiss від Януковича – шлях до хвороби

9 жовтня 2006, 10:57

Глибоко помиляється той, хто думає, що Верховна Рада – не місце для вияву почуттів. Інколи під куполом цього будинку можна спостерігати такі сцени, які легко могли б увійти до еротичних фільмів.

У політиці поцілунок може бути запорукою дружби між державами – так, міцні обійми Леоніда Брежнєва та Еріка Хоннекєра стали символом солідарності трудящих СРСР та Німецької Демократичної Республіки.

Але крім практичної складової зміцнення добросусідських стосунків, поцілунок приносить задоволення його учасникам, а також своєрідну "розрядку" – заспокоює нервову систему і запобігає стресам, запевняють психологи.


Крім того, поцілунок – це "букет" складних хімічних реакцій. Якщо поцілунок з вуст у вуста, то партнери обмінюються 7 мг жирів, 0,7 мг білків, 0,45 мг різних солей. До того ж, при поцілунку переходить близько 200 стрептококів, стафілококів і численних бактерій (о Боже!). Утім, 95% з них нешкідливі.

Вражений сексуальною складовою української політики, ТаблоID презентує свій рейтинг найпалкіших поцілунків.

Виявляється, найбільшою любителькою цілуватися є Юлія Тимошенко. При чому ця пристрасть взаємна. Лідерку БЮТ заціловують депутати з різних фракцій та протилежних ідеологічних переконань.

'"Дай

"Дай же я тебе розцілую". Фото Анни Андрієвської

До речі, як стверджують психологи, любителі цілуватися частіше вважають себе оптимістами, вони впевнені у своїх силах, швидше домагаються професійних і особистих успіхів.

'"Ну

"Ну що, Йося, підеш до мене в опозицію?"

Поцілунок Тимошенко з Оксаною Білозір можна було б назвати "Дай же я тебе розцілую". Леді Ю так стисла "українського соловейка" у своїх обіймах, що тій нічого вже не залишалося, як піти їй назустріч.

'"Ви

"Ви ще не в білому? Тому ми йдемо до вас". Фото Анни Андрієвської

Інші два поцілунки – Тимошенко vs Йосип Вінський та Тимошенко vs Микола Катеринчук можна віднести до категорії "поцілунок-вербування". Нехитрим способом леді Ю залучає до своєї опозиції нових соратників.

"Можна вас запросити на еротичний вальс?". "Що? Прямо тут? У Верховній Раді? При всіх?
Звичайно можна!". Фото Анни Андрієвської

Вдалося зафіксувати і найбільш еротичний поцілунок Юлії Володимирівни. Це сталося на одному з засідань Верховної Ради. Вона підійшла до свого соратника Олександра Турчинова, нахилилася до його вуха і вклала у поцілунок всю свою ніжність.

Здається, Турчинов так і не побачив найцікавішого. Фото "Киевград"

А от зі своїм одвічним політичним ворогом Петром Порошенком лідерці БЮТ цілуватися явно не хотілося. Проте Петро Олексійович виявився наполегливим – він навис над Тимошенко всім своїм тілом і тремтлива лідерка БЮТ здалася на поталу шоколадному королю...

І, нарешті, найромантичнішим із поцілунків Юлії Володимирівни виявився той, який вона знову подарувала Вінському.

'"Тільки

"Тільки не торкайся моєї коси!". Фото Анни Андрієвської

Фотокамера зафіксувала момент перед поцілунком. Ще трошки, і Тимошенко притисне свою щоку до щоки соціаліста, а може, й залишить на ній сліди від своїх почуттів фірми "Л'Ореаль".

'"Від

"Від мене, Сан Санич, не втечеш". Фото Анни Андрієвської

Найміцнішими ж виявилися поцілунки Віктора Януковича. Їх сміливо можна віднести до категорії залізних. Це справжній hard! Цікаво, чи доводилося хоч раз викликати "швидку" жертвам Януковича після вияву його почуттів...

Пристібніть ремені. Янукович пішов цілуватися. Фото Анни Андрієвської

Пристібніть ремені. Янукович пішов цілуватися. Фото Анни Андрієвської

Так цілував Янукович Мороза, коли приймав у свою "регіональну" сім’ю. Так цілував він свого соратника Георгія Скударя, вітаючи з днем народження. Те саме робив він і з іншим невідомим депутатом...

"Ухи! Ухи!" "Терпи, регіоналом станеш". Фото Анни Андрієвської

До речі, як стверджують британські вчені, міцні поцілунки небезпечні для здоров'я. Виявляється, надмірна чуттєвість в таких ситуаціях збільшує ризик зараження менінгококком майже в чотири рази.

Тому друзям Януковича не позаздриш...

У результаті спостережень вдалося також виявити, що найбільше (не враховуючи Тимошенко) цілуватися люблять "регіонали". Хоча далеко не всім їм поцілунки приносять задоволення.

"Знаєш, Людо... Як би тобі це сказати... ". "Ти що, перефарбувався?"

Так, наприклад, сталося у Людмили Кіріченко з Володимиром Сівковичем. "Регіонал" зовсім проігнорував своєю соратницю. Вона так і не дотягнулася губами до свого партнера.

'"Девочки...

"Девочки... Я летаю, я в раю!". Фото Анни Андрієвської

Зате в "регіоналів" Олени Лукаш та Януковича-молодшого, навпаки, все склалося. Їхній поцілунок, як і аналогічний Тимошенко з Вінським, потрапляє до категорії найніжніших. Ще трохи, і це можна буде відносити до категорії легке порно: на фото Лукаш виглядає так, ніби от-от зомліє – рука тягнеться до руки Януковича, очі заплющені.

Вампірський поцілунок Богатирьової. Фото Анни Андрієвської

Зовсім по-іншому цілується ще одна "регіоналка" Раїса Богатирьова. Цій майстерності вона, мабуть, вчилася у Януковича. На фото видно, як легко Раїса пішла на контакт до свого партнера, який затис її у обіймах.

Ляпіна до Григорович і через два ряди дістане

Що ж до "Нашої України", то з поцілунками у них, як видно, все погано. "На гарячому" ТаблоID зловив лише Лілію Григорович і Ксенію Ляпіну, та й ті робили це зовсім по-пуританськи. Хоча інший "нашоукраїнець" Володимир Поляченко цілувався невідомо з яким депутатом майже непристойно.

Поляченко з анонімом: майже засос. Фото Анни Андрієвської

Поляченко з анонімом: майже засос. Фото Анни Андрієвської

Люблять депутати і "міжфракційні" поцілунки. Так, якось "нашоукраїнець" Давид Жванія обмінявся досить прохолодним поцілунком з "регіоналом" Василем Горбалем.

Жванія - Горбаль

Жванія - Горбаль: "Та відчепіться ви від мене"

Найнепристойнішим же виявився поцілунок-залицяння, який стався між представниками блоку тієї ж таки Тимошенко. Справа відбувалася ще влітку, коли Верховна Рада просто кипіла від емоцій.

Омельченко - Денисова: еротика на межі непристойності на робочому місці

Омельченко - Денисова: еротика на межі непристойності на робочому місці

У той час, як половина депутатів охороняла трибуну, а інша намагалася її взяти штурмом, БЮТівець Григорій Омельченко атакував свою соратницю Людмилу Денисову.

У результаті обидва не змогли приховати своїх почуттів...

'Князевич

Князевич Руслані: "Ваші дикі танці вразили мене у саме серце. Може, потанцюємо якось
удвох у більш зручному місці?". Фото прес-служби "Нашої України"

Завершує хіт-парад ТаблоID справжній лицарський поцілунок - Руслан Князевич поцілував руку тезці-"дикунці".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів