Як у центрі Києва "зірки" малювали колесами

5 жовтня 2006, 17:06

Якщо сучасне мистецтво не буде, як мінімум, дивувати, а, як максимум, викликати шок, то воно не буде сучасним мистецтвом. Художники, балетмейстери, кінорежисери і письменники тільки те й роблять, що поєднують непоєднувальне і створюють епатажні образи.

Горбунов

Поки всі малювали, Горбунов позував перед камерами

Ще в сучасному мистецтві використовується усе – від розбитих пляшок з-під пива до засобів особистої гігієни. І творити теж можна усім, що потрапить під руку.


А Ващук катався на

А Ващук катався на квадроциклі

Долучитися до високого днями вирішили й українські автомобілісти. Для створення художнього твору вони використали колеса власних машин.

"Зірки" взялися за справу

От і Мочанов підійшов

Вигадав і організував це дійство відомий український автогонщик Олексій Мочанов, а гостями стали зірки і журналісти, які не побоялися бути заляпаними різнокольоровими фарбами.

Дружина Ващука (праворуч) теж малювала

Дружина Ващука (праворуч) теж малювала

'Молчанов

Мочанов і "Алібі"

'Хлопці

Хлопці з "Авіатора" працювали моделями

Серед "зірок" були помічені, зокрема, сестри Завальські з гурту "Алібі", футболіст Владислав Ващук з дружиною, телеведучий Юрій Горбунов та хлопці з гурту "Авіатор".

Так творять високе мистецтво

Саме ж дійство під назвою "Зірковий форсаж" виглядало так: на асфальт поклали велику дерев’яну дошку, а всім гостям видали склянки з фарбою, яку слід було вичавити на поверхню.

Імпресіонізм Мочанова
Коли різнокольорові смужки і калюжі були готові, на дошку в’їхав Мочанов у своєму "міні" і почав малювати – тобто просто їздити туди-сюди по дошці, ляпаючи при цьому фарбою на фотографів.

Так розправилися з картиною Мочанова

Так розправилися з картиною Мочанова

По закінченню шоу уся зіркова тусовка подалася до кафе, а картину "великого майстра сучасності" відшкрябували від асфальту...

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів