Почерки політиків - у Тимошенко психіка на межі, а у Зварича - сексуальні проблеми

27 вересня 2006, 12:01

Якщо впіймати політиків на звичайному слові практично неможливо, то, щоб дізнатися, хто ж вони є насправді, доводиться вдаватися до нестандартних методів - ловити їх на письмовому слові.

Газета "Сегодня" провела експеримент: у провідних політиків попросили написати "Я люблю Україну" і поставити свої автографи, після цього "речові докази" подали на експертизу графологам Національного дослідного інституту судових експертиз.

Для чистоти експерименту прізвища авторів розписів науковцям не повідомляли, однак деякі автографи спеціалісти все-одно змогли ідентифікувати.

Отже, президент Віктор Ющенко. За словами спеціалістів, підпис дуже розкиданий, що свідчить про внутрішні терзання і, можливо, про дуже потужний психічний канал. Також є певна неврівноваженість. Віктор Андрійович – натура творчо-поетична.


Фото прес-служби президента

У той же час почерк прем'єр-міністра Віктора Януковича назвали жіночим: дуже маленькі, акуратненькі букви. При цьому він (почерк) чіткий, витриманий, немає перепадів від великих букв до маленьких, отже той, хто писав, достатньо врівноважена людина.

Фото Анни Андрієвської

Сангвінік, який іде напролом до своєї мети. Що цікаво, у листі практично не проявляється амбіційність. При цьому автор затиснутий у якихось рамках.

Особливо цікавим, на думку графологів, виявився голова Верховної Ради, "совість нації" Олександр Мороз. Зокрема, спеціалісти звернули увагу на те, що, зазвичай, люди починають свій підпис із великої літери.

Фото Киевград

У даному ж випадку початок з маленької букви говорить про невпевненість у собі. Однак у середині підпису є велика літера – це ознака амбіційності. А різкі перепади з маленької на велику літеру свідчать про внутрішні протиріччя. Однак це людина без жорсткої позиції.

Закінчивши із триголовим "Змієм Гориничем" української влади, хочемо звернути особливо увагу на "любов" усіх журналістів, "регіонала"-забіяку Олега Калашнікова. За його почерком спеціалісти побачили чоловіка педантичного і скрупульозного. Більш того, кар'єриста.

Фото Анни Андрієвської

Графологи зауважили, що ця "особистість" досить приземлена, сангвінік. Трохи дивно звучить припущення, що Калашніков – людина досить стримана, зважаючи на його поведінку під Верховною Радою одного теплого, літнього дня...

Повертаємось до так званих "гігантів": на сцені Юлія Тимошенко. Виявилось, із почерком Леді Ю графологи знайомі вже давно. Вони зауважили, що за останні п'ять років її почерк дуже змінився.

Фото УНІАН

Тоді, за їх словами, він був дещо школярським, не швидким. У своєму підписі Тимошенко виписувала кожну літеру, що характеризувало її як досить спокійну людину. Тепер же спеціалісти звернули увагу на крапки і відстань між літерами – кажуть, це ознака крайньої нервової напруги та сильного перевантаження психіки.

Психічно неврівноваженим виявився і "регіонал" Тарас Чорновіл, який то звинувачує Тимошенко у вживанні наркотиків, то спростовує свої заяви. Отже, пише Чорновіл швидко, розірвано, літери скачуть, при цьому почерк скоординований, а значить, людина, якщо треба, може взяти себе в руки.

Фото Киевград

Є великі літери, що свідчить про досить високу думку про себе. Очевидно, не приземлена людина, є творче начало. Звичайно, "не на рівні митця, але це не Янукович із залізною приземленістю".

Фото Киевград

На приховані проблеми вказує почерк міністра юстиції Романа Зварича. Графологи дійшли висновку, що це людина незрозуміла, суперечлива, амбіційна. Найцікавіше те, що у підписі Зварича спеціалісти побачили надмірну самозакоханість і проблеми з сексом.

Фото УНІАН

Але справжньою бомбою стала Наталя Вітренко. Оцінюючи її підпис, фахівці сказали: "Писав чоловік. Людина неоднозначна, неврівноважена, із вибуховим, напруженим характером, холерик, можливо, скандаліст".

Усі фото підписів - газета "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів