На Тимошенко чекає сплеск сексуальності, а на Мороза - депресія

21 вересня 2006, 15:14

5 хвилин 30 секунд. Рівно стільки триватиме сонячне затемнення, яке розпочнеться у п’ятницю о 9.48. Але саме це п’ятихвилинне явище, якого до речі, українці так і не побачать, викликало останнім часом сплеск жахливих прогнозів від астрологів.

Як каже київський астролог Олег Михайлов, затемнення "пустить" Плутон, а це дурна ознака, бо він керує "глибинними енергіями - атомною, сексуальною, енергією мас".

Здається, сексуальність Тимошенко приваблює чоловіків і без зірок. Фото з сайту БЮТ

У Тимошенко і без зірок від чоловіків відбою нема. Фото з сайту БЮТ

Якщо вірити його прогнозам, то найбільше від сонячного затемнення дістанеться трьом знакам зодіаку - Дівам, Стрільцям і Рибам. Отакої! Виходить, ключові персони української політики страждатимуть від різного роду проблем.

Справа в тому, що під знаком Риб народився президент Віктор Ющенко і спікер Олександр Мороз. Дівами є олігарх Ринат Ахметов та екс-прем'єр Юрій Єхануров.

У Тимошенко

Тимошенко люблять навіть ті, кому за... Фото з сайту БЮТ

А найвідомішим Стрільцем є Юлія Тимошенко, на яку, судячи з прогнозів астролога, чекає... сплеск сексуальності.

Олег Михайлов каже, що особливо затемнення вплине саме на Стрільців, для яких це небесне явище несе зовсім особливий досвід і переживання.

Морозу слід подумати про здоров

Морозу слід подумати про здоров'я

"Один із аспектів - збільшення сексуальності. І ще, у цей день людям, народженим під перерахованими вище знаками, за важливі справи краще не братися", - пророкує він.

Але крім підвищеної сексуальності на Тимошенко чекає ще чимало неприємностей, бо, як розповідає астролог, у її гороскопі зірки розташувалися особливо проблемно.

'Поки

Поки що в Мороза депресія не спостерігається. Фото "Киевграда"

"У найближчі 2 - 3 місяці їй краще не починати нічого важливого. Зусилля можуть обернутися фінансовими прорахунками і збитками", - каже він.

Затемнення вплине і на Мороза. Йому зірки обіцяють сильні внутрішні переживання, можливо, депресію, апатію і втому. Можуть бути "не лади" й зі здоров'ям, пише "КП в Украине".

Ющенко втрачає контроль. Фото прес-служби президента

Ющенко втрачає контроль. Фото прес-служби президента

Що стосується Ющенка, то він у найближчі місяці ризикує стати заручником обставин і остаточно втратити можливість впливати на події в країні.

"Цікаво, що до влади він прийшов після двох затемнень, які йшли підряд - сонячного і місячного. Зараз усе повторюється з точністю до навпаки: спочатку місячне затемнення, потім сонячне. Для президента це поганий знак", - розповів Михайлов.

'Ющенко

Ющенко стане заручником "любих" і "нелюбих" друзів? Фото прес-служби президента

Якщо від Ющенка зірки відвернуться, то олігарху Ахметову вони пророкують ще більші успіхи.

Як розповів "Бліку" інший відомий астролог Лала Панікарська, за кілька років у Рината Леонідовича настане "зоряний період".

'"Очень

"Очень приятно, царь". Ахметову пророчать міністерське крісло. А, може, прем'єрське?
Фото Анни Андрієвської

"Дуже ймовірно, що Ахметов буде працювати в уряді. Швидше за все, це відбудеться через чотири роки. Адже, за розрахунками, саме тоді настає його планетарний "зоряний період", - каже вона.

Але зірки кажуть, що через 10 років Ахметов не буде вже найбагатшою людиною країни.

'"Скоро

"Скоро настане мій зірковий час". Фото Анни Андрієвської

"На той час у нього з'являться 2–3 конкуренти, та й прибутковість металургії знизиться", - пророкує Лала.

А поки в Рината Леонідовича - небезпечний період, який триватиме до 23 вересня. Пов'язано це саме з затемненням Сонця.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів