Чому Тимошенко соромиться запрошувати гостей

15 вересня 2006, 17:42

Політичне життя в Україні завжди неспокійне. Тому політиками доводиться нервувати, знаходитись у постійному стресі. Дещо заспокоїтись вони можуть вже вдома, особливо в оточенні своїх чотириногих друзів.

Як розповів прес-секретар Тимошенко Віталій Чепінога, раніше в Юлії Володимирівни був величезний лабрадор, але десь ріку тому під час прогулянки він потрапив під колеса машини та загинув.

Тимошенко з парламенту чекає ...

Тимошенко дуже тяжко переживала загибель улюбленця, а потім вирішила взяти цуценя вовкодава – алабая і назвала його Карагьосу. Він дуже розумний і грайливий.

... маленький волкодав

Коли він чує, що хтось приїхав у гості, він одразу ховається за двері. А тільки-но людина заходить всередину, кидається на неї, збиває з ніг і вмить втікає. Хоча він знає, що так не можна робити. Можливо тому він і повертається, і винувато облизує горе-гостя.

"Коли Карагьосу кинувся на мене вперше, я дуже злякався. Але тепер знаю, що цей собака нікому не завдасть шкоди", - розповів Чепінога.

Є єдина людина, з ким Карагьосу такого собі не дозволяє. Це екс-голова СБУ та давній соратник Тимошенко – Олександр Турчинов, пише "Комсомольська правда в Україні".

Є в Юлії Володимирівни і другий собака - йоркширський тер'єр, якого їй подарували на танковому заводі ім. Малишева.

Карагьосу маленького Булата не ображає. Собаки дружать. Вони разом погризли практично всі меблі в будинку, і тепер Юлія Володимирівна соромиться запрошувати гостей.

Іншого бютівця, Андрія Шкіля, домашній улюбленець, точніше, улюблениця обрала сама.

А Шкіль сумує за своїми чорними улюбленицями

"Десять років тому ми з дружиною пішли до друзів на день народження. А в них була киця, яка нещодавно народила кошенят. І одне маленьке кошеня, зовсім чорне, залізло мені на коліна. Злазити малеча категорично відмовлялася, і я зрозумів, що вона обрала мене своїм господарем. Довелося брати її додому. Ми кличемо її Бася", - розповів Шкіль.

"А через рік вона народила дочку Мартішу. Теж чорненьку", - додав він і зізнався, що їх довелося залишити у Львові, оскільки в столиці немає часу з ними возитися.

А ось нашоукраїнець Петро Порошенко має двох йоркширських тер'єрів - брата і сестру Геракла та Кнопу.

Порошенко із родиною любить своїх...

"Геракл більше любить дружину політика Марину Анатоліївну. Він готовий захистити її від будь-якої небезпеки. Тому робить вигляд, що дуже великий і небезпечний пес", - розповіла його прес-секретар Ірина Фриз.

Геракла і Кнопу - порода йоркширський тер'єр

"А Кнопа обожнює господаря будинку. Дуже смішно виглядає, як вона, замруживши від задоволення очі, лежить у нього на колінах. Здається, зараз загурчить, немов кішка".

А ось екс-спікер Володимир Литвин має далматинця.

А ось таки далматинець врятував життя...


"Це вже другий собака цієї породи. Перший жив з нами п’ять років, але в селі, де ми гостювали у батьків дружини, він потрапив під колеса авто. Знаючі люди сказали, що пес тоді прийняв удар на себе, прикривши нас", - розповів Литвин.

... екс-спікеру Володимиру Литвину

"Дуже важко ми переживали його загибель. Другого собаку ми з дочкою подарували на день народження дружині. Його кличуть Олаф", - додав він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів