Як чоловік Тимошенко заробляє на життя яйцями

14 вересня 2006, 12:42

Нарешті таємницю диво-яєць чоловіка Тимошенко, якими він заробляє на життя, розкрито. Поки Юлія Володимирівна дме в дудки у Верховній Раді, її друга половина займається більш серйозними речами.

На яйцях чоловік Тимошенко заробляє 1200 баксів на день. Фото Анни Андрієвської

На яйцях чоловік Тимошенко заробляє 1200 баксів на день. Фото Анни Андрієвської

Можливо, хтось дуже розбещений вже встиг подумати, що Олександр Тимошенко працює в стрип-барі, але, на щастя чи на жаль, це не так. Він займається перепелиним бізнесом, і виявляється, дуже успішно.

Ще в 2005 році він якось розповів, що вирощує перепелів, але тоді так і не зізнався, скільки ж на ньому заробляє.


'Так

Тут перепілки Тимошенка несуть свої "золоті яйця". Фото "Сегодня"

Але рік потому таємницю вдалося розкрити журналістам "Сегодня". Вони поїхали на ферму "Фенікс", що розташована в селі Новоселі, у 20 кілометрах від Києва. Працівники ферми і не збиралися приховувати, що одним з її співвласників є чоловік Тимошенко.

Не дуже

Ферма чоловіка Тимошенко. Фото
"Сегодня"

Всього на фермі працює 15 осіб, пише газета. Всередині одного з приміщень – бетонна підлога, все дуже чисто, жодних неприємних запахів.

Перепілки сидять у клітках, розміщених у три ряди по обидва боки приміщення. Як розповів зоотехнік підприємства Віталій Володимирович, на фермі розводять два види перепелів – "японців" і "феніксів". У перших сіре м’ясо, вони важать 150 – 300 грамів і на виході дають 105 – 110 грамів "чистого продукту". У "фенікса" біле м’ясо, і "на виході" можна отримати 250 – 270 грамів.

Але перепелів вирощують не лише задля м’яса. Найдорожчим продуктом, на якому можна заробити немалі гроші, є їхні яйця. Наприклад, один "японець" несе щороку 280 – 300 яєць. А одне яйце коштує 15 – 20 копійок, а в київських магазинах продається по 20 – 25.

"Ми постачаємо яйця у 180 – 200 київських магазинів і в санаторії. На день виходить 30 000 яєць, а всього потреба столиці у яйцях складає 60 000 штук. Так що нам є куди розвиватися", - з гордістю розповідає Віталій Володимирович.

Ще перепелині яйця дуже корисні. "Вони дієтичні, у них більше вітамінів та інших корисних речовин, ніж у курячих, вони не викликають діатезу у дітей", - каже він.

Якщо помножити кількість яєць, що виробляються на фермі чоловіка Тимошенка, на їхню ціну, виходить, що на день він заробляє не менше 1 200 доларів.

'"З

"З ферми Тимошенка смерділо так, що ми блювали на городі". Фото "Сегодня"

Але не завжди все було так добре у бізнесі Тимошенків. Час від часу їхня ферма дошкуляє сусідам.

"Коли розвалилося "Сузір’я", то пацюки, які жили на фермах і там годувались, побігли до нас у будинки. А ось у травні, коли ми почали садити картоплю, всі наші городи були охоплені страшним трупним смородом", - розповідає дід Петро з вулиці Гагаріна.

Востаннє Тимошенко вийшла у світ зі своїм чоловіком під час голосування. Мабуть, дістав він її своїми яйцями. Фото прес-служби БЮТ

"Та не їм я твої яйця, ти мені краще гроші давай на нову сукню". Фото прес-служби БЮТ

Каже, тоді ферма почала викидати трупи перепілок і яйця в ями, які не заривалися. "Сморід стояв такий, що ми просто блювали на городах. Навіть до річки Ірпінь пройти було неможливо, так смерділо", - додає він.

Після такої "газової атаки" ферма чоловіка Тимошенко розвела в себе "величезних, жирнючих мух, від яких не було продиху".

На цій прес-конференції Олександр Тимошенко розповів про свої яйця. Фото прес-служби БЮТ

На цій прес-конференції Олександр Тимошенко розповів про свої яйця.
Фото прес-служби БЮТ

"Я їх став дихлофосом труїти, але нічого не допомагало", - скаржиться ще один пенсіонер Володимир Михайлович.

... А ліді Ю показала казанок, з якого її годували у СІЗО. Фото прес-служби БЮТ

... А леді Ю показала казанок, з якого її годували у СІЗО. Фото прес-служби БЮТ

Але сусіди кажуть, що тепер все налагодилося – трупи в ями ніхто більше не скидує і "мух-монстрів" не вирощує.

Але найцікавіше у цій історії з бізнесом чоловіка Тимошенко є те, що сам Юлія Володимирівна терпіти не може перепелині яйця.

'"Що

"Що там твої яйця? Ними Януковича не вб'єш. Оце яйця, так яйця!"
Фото прес-служби БЮТ

"Я взагалі ніяких яєць не їм, у мене від них алергія", - розповіла вона.

Після таких зізнань само собою напрошується питання: може, чоловік Тимошенко просто "дістав" дружину своїми яйцями і чутки про те, що леді Ю вже давно з ним не живе, мають під собою ґрунт?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів