На дачі Ющенка літають сокири

13 вересня 2006, 18:21

На дачі президента Віктора Ющенка в Карпатах оселився біс. Принаймні про це подейкують місцеві мешканці.

Вони кажуть, що раніше на цій ділянці були дві старих хати. В них мешкали двоє хазяїв, пише "Комсомольська правда в Україні".

Такою була дава під час будівництва

"А у нас є звичай: коли ґазда продає хату, то запитує: "Купуєш із усім, що там є?" І ось тут, не знаючи місцевих звичаїв, можна припуститися помилки. Купували ділянку через фірму-посередницю, і відповідь, мабуть, пролунала стверджувальна", - розповів мешканець Микуличина Микола.

За його словами, у підсумку придбали землю із хатою, в якій мешкав біс, а коли її розібрали, він пішов ходити будівництвом.

Одного разу трактор сам собою перегорнувся, бензопіла сама працювати починала, двічі пожежа займалася. А зараз, кажуть, телевізори самі собою вмикаються.

Ющенки на своїй іншій дачі в Нових Безрадичах

Про біса на дачі Віктора Ющенка знають навіть діти. Так, коли хлопчиська запитали, чи веде дорога до дачі президента, він відповів:

"Так, але там охорона, і ви нічого не побачите. Він не всім себе показує", - відповів він, а на уточнююче питання, кого саме він мав на увазі, хлопчисько відповів: "Як кого? Біса".

При цьому він зазначив, що сам з друзями туди не ходив: "а навіщо, там сокира літає... ще вдарить".

А ось охоронець дачі Ющенка вважає, що чутки про нечисту силу перебільшені. Однак на питання, чи не боїться він там ночувати, він обмовився: "Так я ж стою поряд із дорогою, а не на дачі".

Тож чи дійсно там хтось живе, чи то просто чутки, щоб ніхто дачу президента не чіпав, до кінця не відомо.

Але тепер місцеві дачу обминають, а ось журналістів вона приваблює.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів