У Ющенка був нещасливий роман, Янукович любить жінок, а на Тимошенко чекає велике кохання

12 вересня 2006, 13:58

Звичка показувати свої "чисті руки" довела президента Ющенка до того, що тепер вся країна знатиме, що в юності в нього було нещасливе кохання і що він зовсім невладна людина.

Не секрет, що на руках "написано" інколи більше, ніж ми знаємо самі про себе. Лінії життя, смерті, кохання, дружби і всі наші "таємні сфери" можна прочитати на долонях. Коротше, суцільна хіромантія.


'"Ці

"Ці руки ніколи не крали"

Тепер на ній "попався" президент і ще декілька провідних політиків.

Мабуть, після того, як простим шляхом дізнатися в політиків, коли ж вони почнуть виконувати свої обіцянки, не вдалося, журналісти вирішили вчинити нетрадиційно.

'"Пасть

"Пасть порву, маргала выколю". Ющенко показує свої чисті руки

Назбиравши знімків, на яких видні долоні наших діячів, "КП в Украине" відправилася за тлумаченням до фахівця - артистки циганського театру "Романс" і ворожки Міли Крикунової.

Для "чистоти експерименту" на екрані комп'ютера показували їй не весь знімок, а тільки збільшену долоню політика, тобто хіромант не знав, кого конкретно вивчає.

На руці президента видно, що він був обманутий жінкою. Фото прес-служби президента

На руці президента видно, що він був обманутий жінкою. Фото прес-служби президента

За Ющенка взялися першим. Мілі показали відразу дві президентських долоні - і праву, і ліву.

"Це добре, адже на обох долонях написане різне. На лівій, як ми кажемо, те, що від Бога дано, на правій - те, що людина сама може вдосконалювати", - каже вона.

З лівою долонею усе виявилося складніше.

Тепер у Ющенка все добре. Він любить своїх дітей, але жінкам не дуже довіряє

Тепер у Ющенка все добре. Він любить своїх дітей, але жінкам не дуже довіряє

"Ну що можу сказати. Довголіття цій людині гарантоване, хоч здоров'я він не найміцнішого. А ще він був обманутий жінкою, це давно було, ще в юності. І з тих пір він не дуже довіряє прекрасній статі", - починає розповідати Міла, дивлячись на фото.

"Людина це зовсім не владна і до того ж добра - навіть дивно, як у політиці з такою добротою опинився, вона часто йому заважає. Дітей любить…", - продовжує вона характеризувати Ющенка.

Дітей президент любить більше, звичайно, своїх, але "якщо ту ж теплоту на чужих перенесе, доля його винагородить". "Так що нехай не скупиться на добрі справи", - додає хіромант.

Янукович любить жестикулювати одразу двома руками

Янукович любить жестикулювати одразу двома руками

По правій президентській долоні видно ще дещо: "домігся в житті багато чого, але... не усього, чого хотів". Ще руки Ющенка кажуть, що він трудоголік, "навіть у сні про роботу думає".

"Щиро хоче щастя Україні, але, як би м’якіше це сказати, ощасливити країну йому не вдасться", - прогнозує Міла. І найгірше за її пророцтвом те, що виправити Ющенка може, перепрошую, хіба що могила. "Людина може змінювати характер років до сорока, а далі живе вже з тим, що є", - каже вона.

А ще він любить жінок...

А ще він любить жінок...

Не менш цікавою є характеристика прем'єра Януковича.

По лівій його долоні Міла одразу ж виявила його головну якість - упертість. "Але ця корисна впертість: завдяки їй домагається усього, чого хоче. Іноді буває жорстоким", - каже вона.

Але найцікавіше, що видала прем’єрська долоня, було попереду. Виявляється, Янукович не байдужий до слабкої статі і не оминає її увагою.

Янукович прийшов всерйоз і надовго

"Дуже любить жінок і життя. Красиве життя! Але сім'янин гарний. Заради своїх дітей на все піде", - каже хіромант. Ще в Януковича багато ворогів, але друзів більше, і вони в нього постійні.

Міла пророкує Віктору Федоровичу довге політичне життя. Каже, у владі він затримається, бо "більшість людей його любить, ніж не любить".

"До речі, і на жести увагу зверніть", - додає вона. Янукович, каже, якщо жестикулює, то відразу обома руками. "Це ознака людини вольової. Тимошенко жестикулює більше правою, це ознака діловитості і цілеспрямованості", - розповідає Міла.

'"Правильной

"Правильной дорогой идете, товарищи". Тимошенко любить піднімати одну руку
Фото прес-служби БЮТ

З Тимошенко виявилося усе набагато простіше. Бо щоб дізнатися, скажімо, що леді Ю домагається усього, чого хоче, і будь-якими засобами, не обов’язково дивитися на її долоні.

Але є у характеристиках Тимошенко від хіроманта й дещо цікавого. Вона каже, що Юлія Володимирівна часто ходить помилковими шляхами.

На Тимошенко чекає велике кохання. Фото прес-служби БЮТ

"Характер у неї чоловічий, але якщо народилася би хлопчиком, успіху в неї не було б. Вона все-таки жіночою чарівністю сильна. О, так батьки, виявляється, хотіли її назвати іншим ім'ям! І якби назвали - у політику вона взагалі б не пішла. От вона, сила імені, яка!", - дивується сама ворожка.

Тимошенко Міла порадила приділити увагу здоров'ю, "тому що наскільки вона сильна, настільки і вразлива".

Свої ручки Тимошенко сховала у рукавички

Свої ручки Тимошенко сховала під рукавички. Фото прес-служби БЮТ

"Найвідданіші її друзі - не політики. Дуже пристрасна жінка, але в особистому житті нещаслива. Вона завжди сильніша за своїх чоловіків. Але чекає на неї незабаром велике кохання. Воно їй сили додасть", - пророкує вона.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів