Бітлів переселили на батьківщину Януковича і Ахметова

5 вересня 2006, 13:16

Чи знаєте ви, де в Україні живе найбільше бітломанів? Виявляється, найпалкіші прихильники легендарного "The beatles" облюбували батьківщину прем’єра Януковича і найбагатшого українця Рената Ахметова.

Ліверпуль по-донецьки. Фото з сайту beatles.ru

Ліверпуль по-донецьки. Фото з сайту beatles.ru

Нещодавно у Донецьку відбулася масштабна подія - у цьому місті встановлено пам'ятник Ліверпульскій Четвірці та відкрито величезний центр під назвою "Liverpool".

"Ліверпуль" знаходиться в самому центрі міста, на перетинанні головних магістралей Донецька: вул. Артема й Богдана Хмельницького.

Фото з сайту beatles.ru

Фото з сайту beatles.ru

Як пише сайт Beatles.ru, центр знаходиться у місці, що "у темні часи" називалося "негробанком" - на першому поверсі гуртожитку ДПІ (раніше там юрбилися "міняли"-афроамериканці).

Фото з сайту beatles.ru

Якщо раніше у центрі Донецька можна було заглядатися лише на одну грандіозну будівлю – відомий всій Україні ахметівський готель "Донбас палас" – то тепер новий осередок бітломанії складе їй конкуренцію.

Відкриття незабаром.

Відкриття незабаром. Фото з сайту beatles.ru

Комплекс включає в себе готель, їдальню і клуб-пан, на його фасаді величезними буквами монументально виведено: Liverpool.

У ніші, що веде у двір, де й розташувався центр (його зведено на місці колишньої більярдної "Snooker"), на тлі британського прапора - пам'ятник "Бітлз".

Фото з сайту beatles.ru

Праворуч від пам'ятника на фасаді - дошка анонсів, стилізована у вигляді газети, з якої стає зрозуміло, що поки що центр працює не на повну силу.

'"Оh!

"Love, love mе Dо". Фото з сайту beatles.ru

У дворі відкривається вид на сам центр - сучасний будинок зі скла і сталі.

Втім, попити кави у грандіозному комплексі вам запропонують хіба що у звичайній їдальні.

Фото з сайту beatles.ru

Фото з сайту beatles.ru

Стіни у ній, приміром, розписані не під бітловські мотиви, а простими натюрмортами: кавуни, груші-яблука, кури гриль... До того-ж, розрахуватися в цьому закладі грошима не вийде - їх необхідно спочатку покласти на клубну картку.

Фото PHL

Але усі ці недопрацювання керівники закладу обіцяють виправити до зими.

"Бітлів" зробили "донецькими"

За запевнянням менеджера, тоді відкриється клуб-бар "з найбільшою стійкою в Україні довжиною 40 метрів" - але ні про його інтер'єр, ні про дух майбутнього "Live Music Bar" сказати нічого не змогли.

Цікаво, з якого це дива у Донецьку вирішили так вшанувати Ліверпульську Четвірку? Може, Янукович з Ахметовим – палкі бітломани?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів