Онучка президента пішла стопами Андрія Ющенка

Четвер, 31 серпня 2006, 17:33

Можливо, скоро політичні альянси будуть утворюватися не тільки у стінах Верховної Ради. Є високі шанси, що дочка Кінаха і внучка Ющенка стануть однокласницями. Першого вересня спадкоємиці відомих українських політиків ідуть у перший клас.

Батьки Софійки Кінах та Домініки Ющенко вирішили віддати дітей до школи №100 - ліцею "Поділ". Цей відомий київський учбовий заклад, розташований напроти резиденції посла США, закінчували мама і сестри Софійки Кінах, а також герой світських хронік Андрій Ющенко – дядя Домініки.

Домініка з мамою Віталіною і дядею Андрієм

Як пише газета "Сегодня", для вступу до ліцею "Поділ" необхідно зробити перший внесок у 800-1000 доларів.

Марина Кінах розповіла виданню, що їх дочку до ліцею запросила директриса.

Щоб підготуватися до 1 вересня, родина Кінахів повернулася з Криму на два тижні раніше.

Софійка Кінах завжди була високою дитиною

Цей час вони присвятили походу по магазинах. Зошити, ручки і портфель Софійці Кінах купили у київському ЦУМі на шкільному ярмарку.

Портфель – 280 гривень, інше – 30 гривень, розповіла дружина колишнього секретаря Ради нацбезпеки.

Шкільна форма наймолодшої з родини Кінахів обійшлася у 650 гривень.

Такий докладний і нешокуючий цінами звіт, оприлюднений дружиною політика в газеті, має нівелювати негативне інформаційне поле, сформоване навколо Кінаха – у інтернеті ви знайдете сотні згадок про те, що Кінах носить шкарпетки за 400 гривень.

Перед першим вересня дочку Кінаха, яка є високою дитиною, цікавить тільки одне питання – за яку парту її посадять. "Тільки не за останню!", - просить вона.

Домініка-Ярина Ющенко - онучка президента - в колі родини

Крім Софійки Кінах, до ліцею "Поділ" вступає дочка Віталіни Ющенко від першого шлюбу Домініка-Ярина, а також донька Ігоря Литовченка ("Київстар") та моделі Влади Литовченко Христина.

Донька ж Віктора Ющенка, семирічна Софійка, навчається у Печерській міжнародній школі.

Як пише "Сегодня", прес-секретарка першої леді України розповіла, що Софійка Ющенко добре володіє англійською, французькою і збирається вивчити німецьку та іспанську.

Софійка Ющенко першого вересня іде до Печерської міжнародної школи

Її сестра і ще одна дочка президента, п`ятирічна Христинка, ходить до садочка при цій школі. Навчання дуже дороге: 12 тисяч доларів на рік – це без їжі і транспорту.

Десятилітня Домініка Плющ, донька екс-спікера Верховної Ради Івана Плюща, піде до 5 класу київської гімназії "Престиж".

Отримувати там знання – теж недешево: минулого року було 1200 гривень на місяць, зараз ціну підняли. Дівчинка займається художньою гімнастикою і грою на фортепіано.

Домініка Плющ. Фото з газети "Сегодня"

Шкільну форму доньці Плюща пошили в ательє "Престиж" на Виноградарі за 500 гривень.

Цікаво, що і тут утворюється невелика коаліція – однокласницею Домініки Плющ є дочка депутата-соціаліста Андрія Деркача Катя.

Газета "Сегодня" також наводить драматичну історію особистого життя екс-спікера. Так, Плющ одружений удруге. Його перша дружина пішла в монастир після трагічної загибелі їхнього єдиного сина Вадима. Іван Степанович, коли вирішив одружитися на молодій жінці Світлані, возив її в монастир до першої дружини, і та дала благословення на новий шлюб...


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів