Вакарчук стане гідом

Четвер, 31 серпня 2006, 13:16

Наприкінці вересня західна столиця України Львів відсвяткує своє 750-річчя.

Святкуватиме Львів три дні - з 29 вересня по 1 жовтня.

Саме у цей час у межах проекту "Великі люди Великої країни" скликають до Львова і вихідців з цього міста. Серед екс-львів'ян запросили режисера Романа Віктюка, російських політиків Григорія Явлінського та Анатолія Чубайса.

Фото з сайту leopolis.lviv.net

У Національному академічному театрі опери і балету відбудеться концерт всесвітньо відомого альтиста Юрія Башмета в супроводі камерного ансамблю "Солісти Москви" і солістки New York City Opera Оксани Кровицької.

Фото з сайту leopolis.lviv.net

Поздоровити рідне місто приїдуть Богдан Ступка, Наталя Сумська, Григорій Кохан, Віталій Малахів, Петро Бенюк, Михайло Резникович, Святослав Вакарчук, Олег Драч, Анжеліка Варум, Василь Вирастюк, Оксана Білозір, Андрій Гусін, Анджей Жулавський, Анатолій Хостікоєв.

Богдан Ступка називає рідне місто маленьким Парижем.

Фото з сайту leopolis.lviv.net

"Я дуже люблю вулиці Львова... Я можу годинами ходити по цьому місту. І коли така погода, як сьогодні - я дуже люблю: коли дощ, ти можеш підняти комірець, розкрити парасольку і йти собі... ти дивишся на будинки, і кожен будинок - це історія", - рекламує рідне місто актор.

Ще один відомий львів'янин, співак Святослав Вакарчук обіцяє гостям міста провести екскурсію у 750-ту річницю Львова.

Подивіться направо, погляньте наліво. Фото з сайту "Океану Ельзи"

Про місце зустрічі співак обіцяє повідомити додатково, але уже інтригує - що водитиме гостей такими місцями, про які не знають навіть професійні гіди.

"Для того, щоби говорити про Львів, дня не вистачить. Тому я вам всі пропоную приїхати у дні святкування - я вам всім проведу екскурсію. Можете ловити на слові", - каже він.

За матеріалами 5 каналу та Інтерфакс-Україна


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів