Вітренко складе конкуренцію Віагрі і Сердючці

Середа, 30 серпня 2006, 19:19

Лідер прогресивних соціалістів Наталія Вітренко, яка вдруге опинилась за бортом парламенту, вирішила освоїти нову для себе сферу - шоу-бізнес.

Тепер виборці Вітренко зможуть насолодитися не лише шедеврами розмовного жанру своєї лідерки, але і її вокальними даними.

Можливо на думку заспівати Вітренко наштовхнули дні, проведені під стінами ЦВК, коли вона вимагала пропустити її в парламент і співала "Врагу не здается наш гордый "Варяг".

Вітренко ще захищає Ліаван

Свої перші кроки в якості зірки естради Наталія Вітренко зробила разом зі співаком Віктором Павліком, погодившись взяти участь у новій телепередачі "Пісні із зірками".

"Не можу підвищити зарплати і пенсії, зробити безкоштовну медицину, так хоч пісню заспіваю", - сказала Вітренко. І тут же ледь не зруйнувала всі плани.

Вітренко збирає оплески публіки

Полум’яна соціалістка бажала співати лише російською. Дізнавшись же, що співати російською мовою за умовами програми не можна, засмутилася і мало не відмовилася від участі.

Ех, ніде мені у вас розгулятись

"Може, "Мані-мані" заспіваємо?" - запропонував Павлік новоспеченій співачці.

Я вам еще спою

"Та ні, цю пісню в дуеті з Пинзеником співати треба. Співатиму "Фелічіту" – у ній слів небагато", – заявила Вітренко і тут же зажадала: – "Напишіть мені переклад пісні і транскрипцію, вдома вчитиму".

"Вже якщо вона за щось узялася, то доведе до кінця", – прошепотів захоплений дебютом подруги помічник і соратник Віталій Марченко, який теж приїхав на зйомку. "Ось побачите, вивчить слова і буде голосніше за Павліка співати!", - додав він.

Обком

Всі фото з сайту Наталі Вітренко


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів