Що Янукович подарував міністрам до свята Дня незалежності?

Середа, 23 серпня 2006, 19:57

Віктор Янукович дедалі потужніше закріплюється у новому статусі прем'єра. У середу він провів засідання уряду, яке передує Дню незалежності України. Янукович не міг залишити підлеглих без подарунку – який при цьому ненав’язливо б нагадував, хто зараз в країні очолює Кабінет міністрів.

Темно-зелені коробочки розклали перед кожним міністром ще перед початком Кабміну.

Як виявилося, всередині – годинник на шкіряному ремішку. На циферблаті – надпис "Кабінет міністрів України". А на тильній кришці годинника – повідомлення: "15 річниця Незалежності України. Від прем’єр-міністра Віктора Януковича".

Подарунок любим міністрам від Віктора Федоровича

Аналогічні подарунки Янукович дарував, коли керував урядом у перший раз. Цей годинник вироблено київським заводом "Клейнод", його ціна – 456 гривень плюс витрати на гравіювання.

Юрій Павленко залишає Кабмін з презентом від Януковича

Загалом виходить, що подарунок розміром у двадцять три годинники (а стільки в Україні міністрів, не враховуючи Януковича) обійшовся державі в 10 тисяч гривень.

Зазвичай ці годинники збирають пил у шафах в міністрів. Носити їх непристижно, адже на руці українськи політики мають щось швейцарське і дороге.

Цікава інша деталь. Такі ж самі годинники, як у коробочках від Януковича, подарувала своїм соратникам по блоку Юлія Тимошенко. Щоправда, замість офіціозу там значилося: "Я з вами! Юля".

Враховуючи наступні події, невідомо - чи це талісман, чи прокляття...


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів