Куди зникла Тимошенко?

Четвер, 17 серпня 2006, 15:46

Поки половина парламенту відпочиває десь на Канарах, а друга ніжиться під кримським сонцем, Юлія Тимошенко десь випарувалася.

Таємниця зникнення лідерки БЮТ зацікавила кореспондентів "Сегодня", які у пошуках леді Ю дісталися до самого Дніпропетровська.

У цій квартирі живе мама Тимошенко

У цій квартирі живе мама Тимошенко

Пам’ятається, як тижні два тому після гарячих політичних подій прес-служба Тимошенко із особливою гордістю оголосила, що Юлія Володимирівна (на відміну від більшості парламентських товстосумів) поїде відпочивати до мами, у Дніпропетровськ.

Після цього суспільство почуло (але не побачило) Тимошенко лише одного разу. Тоді Юлія Володимирівна не стрималася і десь з глибокого релаксу розповіла Тарасу Чорноволу, який обізвав її наркоманкою, усе, що вона про нього думає.

Тут живе мам Тимошенко

У квартирі мами Тимошенко висить її портрет

І знову тиша... Невідомо, чи була Тимошенко у мами, але те, що зараз її там нема, не викликає жодних сумнівів.

Незважаючи на запевнення в. о. прес-секретаря леді Ю Олександра Сочка у тому, що лідерка БЮТ все ж таки у Дніпропетровську, у квартирі її мами Тимошенко так і не виявили.

Порошенко із своїм сімейством. Фото з його офіційного сайту

Порошенко зі своїм сімейством. Фото з його офіційного сайту

Коли журналісти подзвонили до квартири Людмили Телегіної, слухавку взяв чоловік, який назвався охоронцем. На прохання покликати до телефону Людмилу Миколаївну він відповів, що її нема вдома і найближчим часом не буде.

Мороз любить грати у шахи.
Фото УНІАН

Охоронець також нічого не знає й про Юлію Володимирівну. Не було і нема.

Таку ж інформацію повідомила й родичка тітки Тимошенко Рая Ульяхіна. Вона розповіла, що мама Юлії Володимирівни поїхала у понеділок до Києва, а потім на тиждень-два поїде на Азовське море.

Де ж Тимошенко насправді, ніхто так і не дізнався. А от головний її опонент Петро Порошенко від людей не ховається.

Як розповіла прес-секретарка Порошенка Ірина Фриз, Петро Олексійович зараз у Криму з дружиною і дітьми. "Він щасливий, що тепер може віддаватися 24 години на добу своїй сім’ї. На відпочинку він займається тим, чим прийнято займатися – загоряє і плаває", - каже Ірина.

... і в більярд

... і в більярд

Ще Порошенко зараз активно читає. "Він взяв із собою книгу Ільфа і Петрова "Золоте теля", - розповіла прес-секретарка Порошенка.

Спікер Мороз зараз перебуває на державній дачі у Ялті. Там він відпочиває із своєю дружиною Валентиною Андріївною.

"Він плаває, грає у шахи. Може, ловить рибу, адже він пристрасний риболов. До нього у гості приїхала одна з дочок і онуки", - розповів соціаліст Іван Бокий.

Він також зізнався, що на відпочинку Мороза відвідував міністр освіти Станіслав Ніколаєнко і голова Фонду держмайна Валентина Семенюк.

Ющенко любить відпочивати у Криму

Ющенко любить відпочивати у Криму

А от відпочинок президента Ющенка підійшов до кінця. Уже у четвер він перервав свою відпустку і повернувся до Києва відкривати всесвітній форум українців. А ще вчора він куштував вино в інституті вина "Магарач"...


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів