Депутатам заборонили займатися сексом і влаштували комунізм

Четвер, 17 серпня 2006, 13:37

У стінах парламенту депутати обзиваються, розбивають одне одному носи та псують нерви звуками сирен і мегафонів. Але є на землі одне місце, де вони забувають про всі образи і ніжаться на одному пляжі, а ввечері попивають чай із коньяком.

'Білозір

Білозір відпочиває з Васюником. Всі фото "Сегодня"

Цей райський куточок знаходиться у Криму, поблизу Ялти, у депутатському санаторії "Нижня Ореанда". У ньому народні обранці можуть не лише насолоджуватися красою природи, але й користуватися всіма благами цивілізації.

Калашніков на пляжі журналістів не б

Калашніков на пляжі журналістів не б'є

Судіть самі: чудовий парк з краєвидом на Ай-Петрі, величезна смуга пляжів, потужна лікувальна база, кондиціонери у кімнатах пансіонату, харчування за розкладом.

Одним словом, якщо хтось з наших співвітчизників і дожив до комунізму, то це нардепи.

Водоплаваючий комуніст Голуб

Водоплавний Голуб

У "Нижній Ореанді" відпочивають разом колишні і теперішні депутати, екс-міністри і члени новообраного уряду, судді Верховного і Конституційного судів, а також їхні численні близькі і далекі родичі.

Коротше, "януковичі" і "тимошенківці", "морозівці", "нашоукраїнці" і комуністи – всі вони лежать на одному піску, смажаться під одним сонцем, купаються в одному морі і їдять однакові бутерброди з червоною ікрою.

А це брат Шуфрича...

А це брат Шуфрича...

Незважаючи на такий комунізм, деяким з них все ж таки не вистачає демократії.

'Екс-міністр

Екс-міністр будівництва Павло
Качур "ріжеться" у більярд

"Усе тут чудово, єдиний мінус – суворий режим. В інших депутатських санаторіях – "Морський прибій" і "Дюльбер" у Місхорі – все ж більш демократичні умови. І з друзями можна до ранку за пляшкою посидіти, і "бойових подруг" запросити. А тут ні: якого б ти польоту птахом не був, о 23.00 до тебе у номер обов’язково зайдуть люди з охорони і делікатно, але наполегливо, попросять всіх гостей покинути територію санаторію. Коротше, туго тут з дівчатами. Вільного сексу, як і за Радянського Союзу, нема", - поскаржився "Сегодня" один з "регіоналів", який попросив (ще б пак!) не називати його ім’я.

А тепер конкретніше про тих, хто відпочиває у "Нижній Ореанді". Завсідниками санаторію є брати Буряки, депутати Блоку Юлії Тимошенко. Кажуть, вони бронюють кілька апартаментів для себе і своїх сімей на все літо і можуть приїхати у будь-який час.

Шлях до комунізму

Існує "бронь" і у Віктора Пінчука та Віктора Медведчука – самі вони начебто бувають в "Ореанді" рідко, але їхні дружини з дітьми і батьками з’являються там щоліта. Кілька років поспіль, розповідають, відпочивали у санаторії й брати Клички. Але не влітку, а ближче до осені, тиждень-два.

У цій альтанці депутати попивають чай із коньяком

У цій альтанці депутати попивають
чай із коньяком

Цього сезону на базі розслабляються близько 30 депутатів: два комуністи – Олександр Голуб і Валентин Матвєєв, сім представників "регіонів" (плюс вигнанець Олег Калашников, відомий своїм "ніжним" ставленням до журналістів, який, проте, так і залишився нардепом), решта – з "Нашої України".

Після сніданку і процедур уся ця "збірна солянка" йде на пляж. Міністр у справах сім’ї та молоді Юрій Павленко підказує своїм дітям, як будувати замки з гальки, а Оксана Білозір кидає камінчики у воду.

До речі, півтора кілометри до пляжу Білозір долає не пішки, як усі смертні, а на джипі "Тойота Лендкрузер" сріблистого кольору. І завжди підвозить знайомих.

Комуніст Голуб любить робити 1,5 кілометрові запливи. "А тут особливих розваг нема. Я плаваю і ганяю на скутері. Правда, ціни на це задоволення підскочили. Цього сезону 20-25 гривень за хвилину прокату. Це лише росіяни приїжджають сюди зі своїми яхтами, скутерами і аквалангами", – скаржиться нардеп.

Пляжний рай для депутатів

Пляжний рай для депутатів

"Наші скромніші. Хто помолодше, ввечері їдуть у Ялту, посидіти в ресторані чи на дискотеку. Ще зустрічаються на концертах у "Ювілейному" – буває, що там чверть сесійної зали можна побачити. Я от сьогодні поїду Філіпа Кіркорова послухати", - ділиться Голуб.

За словами депутатів, у санаторії вони стають зовсім аполітичними. "Адже всі на пляжі однакові – у плавках... Тут усі з усіма дружать – майже як у кулуарах Верховної Ради... Тут ввечері п’ємо чай "міцний", з коньяком, на більярді ріжемося", - розповів комуніст.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів