"Бомба" сина Януковича виявилася мінералкою

П'ятниця, 4 серпня 2006, 17:23

Таємницю "бомби" Януковича-молодшого відгадано. Вона ("бомба"), як і здогадалася більшість читачів ТаблоID, виявилася звичайною мінералкою.

Історія з невідомим досі заняттям сина майбутнього прем’єра у стінах Верховної Ради набула чималого розголосу.

'Янукович

Янукович "конструював" не бомбу, а мінералку

Її обговорювали колеги Януковича-молодшого по парламенту. Як зізнався сам Віктор Вікторович, деякі депутати навіть дзвонили і питали в нього, що ж за хімічну речовину він виводив.

Журналісти навіть писали, що син Януковича збирається когось отруїти, бо серед його набору хімічних елементів присутня сполука SO2, яка, як відомо, у поєднанні з водою утворює сірчисту кислоту. Насправді ж, він напевно помилився, маючи на увазі сульфат-іони SO4-, які входять до складу мінеральної води.

Янукович п

Янукович п'є "Боржомі"?

Розгадка виявилася набагато простішою. Подробиці свого заняття син Януковича розповів кореспонденту ТаблоID, присоромивши його спочатку за зазіхання на особисте життя.

"З одного боку, я з гумором поставився до того, як подали цю історію представники ЗМІ. Взагалі, я це робив (малював хімічні елементи) не в період засідання і міг у цей час розглядати свої особисті речі. А раптом я пишу якийсь особистий лист, теж розбирали би його текст? Я вважаю, що не зовсім нормально заглядати в чужі листи ", - поскаржився молодий "регіонал".

Але потім охолов і розповів усе, "як на духу".

"Я в хімії розбирався лише в школі, тому всі склади не знаю. А те що я писав, це диктував мій товариш, один з моїх колег. А я записував, що він мені говорив", - причиняє завісу син Януковича.

"Це склад мінеральної лікувальної води, яку мені рекомендують пити, щоб упорядкувати шлунково-кишковий тракт", - зізнався нарешті Віктор Вікторович.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів