Тимошенко називають Міледі і Гаррі Поттером, а Януковича – Воланом де Мортом і вампіром

24 липня 2006, 17:56

Усе, що зараз відбувається у Верховній Раді, називають цирком, балаганом, боями без правил. Проте самі депутати знайшли для своїх політичних ігрищ м’якші водночас красномовніші порівняння.

Вони вирішили, що їхні бійки, скандали, істерики більше схожі на кадри з відомих радянських і зарубіжних фільмів.


Тимошенко назвали Міледі

Тимошенко назвали Міледі

Так, "регіоналу" Євгену Кушнарьову усе, що відбувається під куполом парламенту, нагадало стрічку "Три мушкетери". "Міледі Ю в нас вже є, залишилося лише знайти д’Артаньяна, який оголить її плече з випаленим на ньому клеймом лілеї", - каже він.

'"Це

"Це мені, і знову мені, і
ще раз мені"

Ще в одної соратниці Януковича Олени Лукаш нинішня Верховна Рада асоціюється зі старим радянським фільмом "Весілля в Малинівці".

"Там влада весь час переходила з рук у руки. А є там ще персонаж Попандопало, який ділив гардеробник з товстуном, леном своєї банди, якого грав артист Смірнов", - розповіла Лукаш.

"Пам’ятаєте, коли він ділив речі, що були у скрині, і примовляв: "Це мені, це знову мені, це також мені, це все мені", а потім пов’язав жіночий чепчик своєму товаришу, сказавши, що це також йому. Ще й у бінокль своє шмаття подивився, чи не образив він себе", - продовжила вона.

Виявляється, саме така асоціація прийшла у голову депутатки, коли Юлія Тимошенко ділила комітети.

Ще більш яскраві асоціації навіяли події у Верховній Раді соратнику Тимошенко Андрію Шевченку. Для нього усе це можна порівняти з казкою про Гаррі Поттера.

Тимошенко в очах Шевченка Гаррі Поттер з чарівною паличкою

Тимошенко в очах Шевченка Гаррі Поттер з чарівною паличкою

"Головним героєм – чарівником - виступає Юлія Тимошенко. Волан де Морта уособлює "регіонал" Янукович. Справа в тому, що Тимошенко приходить завжди з чарівною паличкою, з помахом якої все стає на свої місця. А от Янукович завжди намагається протистояти доброму чарівнику "Гаррі Тимошенко". І це незважаючи на те, що з самого початку "Віктор Волан де Морт" – уособлення знесиленого героя", - поділився Шевченко.

А Янукович - страшний Волан де Морт

А Янукович - страшний Волан де Морт

Далі він привів ще яскравіші порівняння: "Він (Янукович-Волан) народжений як купка сміття, тому змушений підгодовуватися за рахунок інших. Якщо згадати про Сан Санича Мороза, то він у мене вийшов зрадником Мальчишом-Плохішом. За банку печива і варення він продав усе".

А от для "регіонала" Бориса Колесникова події у Верховній Раді більше схожі на чвертьфінал кубку Ліги чемпіонів між "Манчестером" і "Баварією". "Коли на останніх хвилинах "Баварія", яка вела з рахунком 1:0, пропустила у свої ворота два м’ячі", - розповів депутат.

БЮТівцю Андрію Шкілю усе, що відбувається, нагадує американські фільми жахів.

"У них усе починається спокійно. Живе звичайна американська сім’я, побут налагоджений, поки до них не приїжджає у гості якийсь родич. У середині фільму він перетворюється на вампіра, починає всіх кусати і пити людську кров", - налякав Шкіль.

'Дивіться

Дивіться у кінотеатрах країни кривавий екшн "Вампіри у Верховній Раді"

Так, каже депутат, і з Януковичем – "його демократично оберуть прем’єром, а потім він стане тоталітарним тираном".

"Нашоукраїнець" Юрій Артеменко виявився менш кровожерливим. У нього народилося одразу дві асоціації з тим, що відбувається у Верховній Раді.

"Коли я дивився, як небідні люди з Партії регіонів блокували Раду, мені це нагадувало передреволюційні часи, описані в романі Горького "Мои университеты", де купці стрімголов кинулися у політичну боротьбу. І взагалі нинішня ситуація нагадує ті часи – загальне очікування якоїсь катастрофи", - розповів Артеменко.

Мороз став Павліком Морозовим

Мороз став Павліком Морозовим

Друга асоціація, яка виникла в депутата – історія з Павліком Морозовим, яку "майстерно повторив на початку липня Олександр Мороз".
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів