Чого бояться депутати?

П'ятниця, 21 липня 2006, 13:58

Депутати – безстрашні люди. А чого їм боятися? Вони в парламенті, як за кам'яною стіною, та й за його межами в них все одно є депутатська недоторканність.

Але виходить, не усюди вона може їх виручити. Так що ж може налякати депутата?

Член Партії регіонів Сергій Ківалов зізнався, що боїться акул. Ні, не пера, а мешканців морських просторів.

Скоріше б поїхати відпочивати. Лише б акул не було

"Більше за все я, як людина, що займається дайвінгом, боюся акул. Це така непередбачена істота, що може раптом почати поводитися неадекватно під водою. А я ще не адаптувався як слід до підводного світу", - розповів він.

А от іншого "регіонала" Тараса Чорновола, виявляється, може налякати стоматолог.

"Зубного болю завжди боявся, природно, мене лякали і стоматологи. Тільки нещодавно я вирішив усі свої проблеми в цій області і страху позбувся", - розповів він.

Чорновіл може тепер посміхатись без страху. Стоматолог деякий час його не лякатиме

"Ще є внутрішній страх висоти. Саме тому я маю намір цього або наступного року перебороти себе і стрибнути з парашутом", - поділився Чорновіл, слова якого наводить Комсомольська правда.

І ще він побоюється незручності. "От, буває, скажеш щось у запалі полеміки, а потім стає соромно. А тобі з цією людиною, наприклад, у потязі в одній купе їхати. А ти сказав про нього, можливо, і правду, але в дещо некоректній формі".

"А потім йому руку подавати... Іноді буває, що тобі підсунули інформацію, ти оголосив її – і потім неприємно, тому що відомості невірні або ще щось", - поскаржився він.

Чорновіл: "Скажеш щось, а потім руку йому подавати..."

Нашоукраїнець Борис Безпалий побоявся тільки розповісти про свої страхи, відповівши, що ніколи не задумувався про те, чого боїться.


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів