Чого бояться депутати?

21 липня 2006, 13:58

Депутати – безстрашні люди. А чого їм боятися? Вони в парламенті, як за кам'яною стіною, та й за його межами в них все одно є депутатська недоторканність.

Але виходить, не усюди вона може їх виручити. Так що ж може налякати депутата?

Член Партії регіонів Сергій Ківалов зізнався, що боїться акул. Ні, не пера, а мешканців морських просторів.


Скоріше б поїхати відпочивати. Лише б акул не було

"Більше за все я, як людина, що займається дайвінгом, боюся акул. Це така непередбачена істота, що може раптом почати поводитися неадекватно під водою. А я ще не адаптувався як слід до підводного світу", - розповів він.

А от іншого "регіонала" Тараса Чорновола, виявляється, може налякати стоматолог.

"Зубного болю завжди боявся, природно, мене лякали і стоматологи. Тільки нещодавно я вирішив усі свої проблеми в цій області і страху позбувся", - розповів він.

Чорновіл може тепер посміхатись без страху. Стоматолог деякий час його не лякатиме

"Ще є внутрішній страх висоти. Саме тому я маю намір цього або наступного року перебороти себе і стрибнути з парашутом", - поділився Чорновіл, слова якого наводить Комсомольська правда.

І ще він побоюється незручності. "От, буває, скажеш щось у запалі полеміки, а потім стає соромно. А тобі з цією людиною, наприклад, у потязі в одній купе їхати. А ти сказав про нього, можливо, і правду, але в дещо некоректній формі".

"А потім йому руку подавати... Іноді буває, що тобі підсунули інформацію, ти оголосив її – і потім неприємно, тому що відомості невірні або ще щось", - поскаржився він.

Чорновіл: "Скажеш щось, а потім руку йому подавати..."

Нашоукраїнець Борис Безпалий побоявся тільки розповісти про свої страхи, відповівши, що ніколи не задумувався про те, чого боїться.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів