За перемогу наші футболісти напилися пивом

29 червня 2006, 12:45

Після переможних післяматчевих пенальті та чудової роботи голкіпера Олександра Шовковського під час матчу Україна-Швейцарія команда дозволила собі трохи розслабитись.

Після матчу наші футболісти дуже довго не залишали свою роздягальню. Уже від'їхав автобус швейцарської збірної, а наші тільки по одному почали з'являтися в мікс-зоні, де на них очікувало спілкування з журналістами.


Як виявилось, у роздягальні хлопці відсвяткували свій локальний успіх, спорожнивши на усіх близько 20 пляшок пива "Будвайзер", пише Блік.

Більш вагоме святкування успішного виступу на чемпіонаті світу було відкладено на пізніший термін.

Як зізнався герой того дня Олександр Шовковський, під час пенальті він намагався бути дуже сконцентрованим.

"Але коли ми забили другий гол, подивився на табло і зрозумів, що наступний наш гол стане переможним. Чесно, навіть пошкодував, що звернув увагу на рахунок. У мене почалася внутрішня істерія. Якби Олег Гусєв не забив, не знаю, як би я відстояв далі", - зізнався він.

"В такі моменти розумієш, шанс треба використовувати до кінця", - додав він.

Після гри футболісти збірної України повернулися в готель Кельна, а до Берліну вилетіли тільки о 12.00 у вівторок.

При цьому багато гравців нарешті одержали можливість провести певний час із своїми родинами та дружинами, які підтримують їх у Німеччині і зазвичай не мають можливості побачитись з футболістами.

У вівторок ввечері о 18.00 відбулося закрите тренувальне заняття для тих, хто не грав або тільки вийшов на заміну в двобої зі Швейцарією.

Під час тренувань в середу

Керував тренувальним заняттям Андрій Баль, а Олег Блохін вирішив залишитися в готелі. За словами прес-секретаря збірної, наставник команди просто перенервував після двобою зі Швейцарією і зволів дещо відпочити.

Андрій Воронін ліворуч зверху не тренується через пошкодження

Фото з сатів Чемпіонату Світу, Reuters та AP


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів