Донька Влади Литовченко вдяглася на 1500 доларів

26 червня 2006, 13:35

Донька відомої української моделі Влади Литовченко не відстає від своєї мами.

У свої 16-17 років Маргарита Литовченко вражає своєю модельною зовнішністю.


'Маргарита

Маргарита Литовченко у сукні із Нью-Йорку. Фото "Сегодня"

Вона вже бере участь у модельних показах і мріє стати відомою моделлю. Ще вона ходить на всі вечірки, на яких з’являється її мама.

"Я вже і заробляю на показах – за один вихід від модного зараз чеського дизайнера Османі Лаффіта мені нещодавно заплатили 70 доларів", - похвалилася дівчина.

Втім, обмежуватися лише модельним бізнесом Маргарита не збирається. Вона тільки-но закінчила школу і збирається вступати до інституту міжнародних відносин на "піарщика".

Влада Литовченко з

Влада Литовченко з дизайнером
Османі Лаффітом

А поки в дівчини, як і в усіх її однолітків, тільки-но прогримів випускний. Святкувала його Маргарита у небесно-блакитній сукні з Нью-Йорку, яку їй допомогла вибрати її мати.

"Моє вбрання мені дуже подобається. Впевнена, що в Києві такого немає. Макіяж я робила сама, а от зачіску – в салоні", - зізналася донька Литовченко "Сегодня".

Коштувало таке задоволення, як каже Маргарита, 1500 доларів.

"Якщо порахувати з туфельками, сумочкою і прикрасами, то я "вся" вийшла на 1500 доларів. Шкода тільки, що мамуля мене таку красиву не бачить – вона зараз у Йорданії і не змогла прилетіти на мій випускний", - пожалілася дівчина.

Як розповіла Марго, в ліцеї вона відучилася лише півтора місяці.

"Хлопці одразу ж почали звертати на мене увагу, дівчата шушукалися за спиною. Ось, мовляв, донька Литовченко", - зізналася вона.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів