Депутатам сняться сни по Фройду

21 червня 2006, 17:48

Мабуть, Зігмунд Фройд, якби був живий, віддав би немало, щоб покопирсатися у психіці українських депутатів.

Особливо з огляду на їхні оригінальні сновидіння.

Виявляється, ночами народним обранцям сниться не коаліція, а еротичні сни, мерці, заручники і крейсер "Аврора".


Наприклад, соратник Тимошенко Андрій Шевченко приймав уві сні пологи у своєї дружини Ганни Гомонай, ведучої телеканалу "К-1".

А після цього Шевченку сняться еротичні сни...

А після цього Шевченку сняться еротичні сни... Фото Анни Андрієвської

"У мене народився син і я відчув себе найщасливішою людиною", - сказав Андрій "Сегодня".

"А ще в останні два дні мені снилися чудові еротичні сни. Я був нагорі блаженства. Про зміст снів я помовчу. Але я можу лише сказати, що весь гарем я б не осилив", - розсміявся депутат.

Як кажуть тлумачники снів, якщо вам сниться, що у вас народжується дитя, - цей сон віщує поліпшення ваших життєвих обставин. Можливо, отримання спадку.

А от сон, в якому ви займаєтеся сексом і отримуєте від нього задоволення, означає, що і в реальному житті ваші особисті справи будуть в порядку.

'Джимільов

Джемільов уві сні рятує заручників
від "Алькаїди"

Але не всім так щастить, як Андрію Шевченку. Декому з депутатів у снах доводиться нелегко.

Наприклад, "нашоукраїнець" Мустафа Джемільов напередодні засідання парламенту у вівторок усю ніч звільняв українських заручників з лап "Алькаїди".

"Наші повідомили мені, що їх захопили терористи, і попросили мене вступити з ними у переговори. Коли я заговорив з "алькаїдівцями", вони почали дорікати мені в тому, що я, мусульманин, не з ними. Я їм почав заперечувати. Мовляв, чому, якщо я поклоняюся Аллаху, повинен захищати терористів?", - розповів Мустафа.

Але так і не зміг згадати, чим усе це закінчилося.

Полон з політичних причин, за тлумаченням спеціалістів, - могутній символ, що відображає протистояння вашого Я оточуючому світу. Бути заручником уві сні – символ споконвічної космічної боротьби добра і зла.

Бокому сняться небіжчики

Бокому сняться небіжчики. Фото Анни Андрієвської

А от соціалісту Івану Бокому взагалі можна лише поспівчувати. Йому снився небіжчик.

"Уві сні до мене приходив покійний друг. Я його поховав минулої п`ятниці. Ось він мені і сниться. Постійно намагається зі мною заговорити. Але що саме я йому відповідаю, не пам`ятаю", - зізнався депутат.

Як прокоментували тлумачники сновидінь, Іван Сидорович правильно робить, що не розмовляє з небіжчиком. Якщо заговориш, то він забере тебе з собою.

Мабуть, найоригінальнішим є сновидіння "регіонала" Едуарда Прутника. У ніч на вівторок йому приснився... крейсер "Аврора".

"Я десь зверху знаходжуся, відчуваю себе напружено, і ось бачу, що з туману випливає крейсер "Аврора" і так загрозливо наводить свою головну гармату. Куди вона цілить – не видно. Але я навіть прокинувся в холодному поту. Я почав думати, до чого б це, і пригадав вислів "Один постріл крейсера "Аврора" і 70 років розрухи". Не дай Боже, щоб все повторилося, - проінтерпретував свій сон депутат.

Що тобі сниться? Крейсер "Аврора". Фото Анни Андрієвської

Бачити уві сні кораблі означає шану і несподіване для вашого способу життя підвищення. А ось бачити військові кораблі – до довгої розлуки з друзями та з своєю країною. Якщо вам снився підбитий корабель – це обіцяє політичні інтриги.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів