ВіаГра перетворилася на заразних інопланетянок

14 червня 2006, 12:31

Скандальна "ВіаГра" не втомлюється шокувати своїх прихильників. Зміна учасниць ледве не щомісяця, епатажність образів, все більша масштабність оголення...

Нова учасниця ВіаГри любить ковбоїв

Цього разу дівчата пішли далі і ... перетворилися на інопланетянок. Саме у такому образі постають вони у своєму новому кліпі "Л. М. Л." ("Любимый мой лучик").

Сюжет досить простий. Сексапільні красуні потрапляють у майбутнє, коли наша планета занепала після техногенних катастроф, війн і кометних бомбарувань.


В образі медсестри

Інопланетяни з "ВіаГри", приземлившись, заражають планету вірусом кохання, як і врятує Землю, відроджуючи красу і гармонію, пише "Сегодня".

На зйомках більше за все хвилювалася новенька учасниця групи – Ольга Корягіна, тому що це її перша робота. Режисер виявляв до новенької максимум терпіння і уваги – зауваження вголос не робив, а підбігав до Олі і шепотів щось на вушко.

Коли ж артистка увійшла в образ, Алан Бадоєв (який і є режисером кліпу) весь час кричав з місця: "Ну, давай! Зроби всіх! Зроби краще за Бейонс!"

Олю не лякала акторська робота, скоріше її лякали височенні підбори, на яких доводилося ходити.

"Тільки не вбийся, Олю!", - переживали за неї колеги.

Для створення нового образу космічних дів продюсери групи залучили стиліста Ольгу Навроцьку.

Вона одягла на дівчат білі сукні без рукавів, доповнені манжетами на зап’ястях, з довжелезними спідницями-балахонами, що нагадують парашут, з розрізом спереду.

Продюсери обіцяють, що вже скоро кліп увійде в ротацію. Більше того, двома мовами – російською та англійською.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів