Ахметов сниться до боргів, а Янукович – до хабара

2 червня 2006, 15:07

Якщо вам наснився Віктор Ющенко, це, напевно, крізь сон до вас пробивається ваше сумління.

'"У

"У вас грішок!"

Виявляється, побачити президента уві сні означає те, що в реальному житті про себе нагадує якийсь "грішок", який ви намагаєтесь якнайшвидше забути.

Це має бути щось, що вас мучить протягом довгого часу.


Такими висновками поділилася екстрасенс Олена Константинова, яка склала власний політичний сонник.

З Тимошенко краще дружити, бо ще насниться

З Тимошенко краще дружити, бо ще насниться. Фото Анни Андрієвської

Якщо Ющенко сниться до "грішка", то Юлія Тимошенко – до результату. А от до якого, залежить від того, як ви до неї ставитися у житті.

Сон за участі Юлії Володимирівни, за словами екстрасенса, може означати, що, витративши гроші, ви отримаєте позитивний результат. Але це за умови, якщо леді Ю у житті вам імпонує. Якщо ж ні – результат буде від’ємним.

Виходить з Тимошенко вигідніше дружити, ніж навпаки...

На вас чекає несподіванка від Порошенка

На вас чекає несподіванка від Порошенка

Якщо ж уві сні до вас прийшов Петро Порошенко, то чекайте якусь несподіванку. При цьому може статися як щось погане, так і щось хороше.

Давати тобі хабара

Давати тобі хабара. Фото Анни Андрієвської

Якщо вам не дає спати Віктор Янукович, чекайте обов’язків. Вони з’являться у вас перед кимось, кого ви не любите. І найцікавіше. Цей обов’язок носитиме не зовсім законний характер. Наприклад, ви сумніватиметесь, давати чи не давати хабаря.

Мабуть, таким чином уві сні дає про себе знати кримінальне минуле Віктора Федоровича...

Буде в тебе трагікомедія

Буде в тебе трагікомедія

Сон же про головного міліціянта країни Юрія Луценка означає , що з вами незабаром станеться якась трагікомічна ситуація. "Але не варто надавати цьому якогось особливого значення. Просто багато шуму з нічого", - каже екстрасенс.

Через Шуфрича вам доведеться лукавити

Через Шуфрича вам доведеться лукавити

Якщо ж вам насниться Нестор Шуфрич (що може справді статися з огляду на скандал з його псевдоодруженням), то вам випаде зустрітися з людиною, перед якою вам потрібно буде лукавити.

Після Вітренко ваше життя може піти шкереберть

Після Вітренко ваше життя може піти шкереберть

А от якщо вас (не дай Боже!) уві сні відвідає Наталя Вітренко, нічого доброго в реальності не чекайте також. Вам загрожують сварки, конфлікти, які залежатимуть від вашої гнучкості.

Після Ахметова у вас з

Після Ахметова у вас з'являться борги. Фото Анни Андрієвської

Що ж до найбагатшої людини України Рената Ахметова, то він приходить у сни, як це не дивно, не з грошима, а навпаки, щоб їх відібрати. Він сниться до боргів. Якщо ви побачили Ахметова уві сні, то борги доведеться найближчим часом віддавати.

Черновецький втягне вас в оборудку

Черновецький втягне вас в оборудку

Якщо уві сні ви бачите столичного мера Леоніда Черновецького, найближчим часом вам запропонують підписати якусь угоду. Але варто як слід обдумати, чи потрібно вам брати участь у цій об орудці.

'"У
"Ти подзвонив своїм батькам?" Фото Анни Андрієвської
Олександр Турчинов, майже як і Ющенко, приходить нагадати про якийсь людський борг. Можливо, вам варто з’їздити до батьків, або більше часу приділити дітям.

За матеріалами газети "Блик"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів