Кучма влаштував своїй кішці "весілля" по-президентському

29 травня 2006, 11:40

"У мене вже отака голова"

Видати "заміж" кішку – задача не проста, навіть для президента. Без допомоги професіоналів у настільки делікатній справі не зміг обійтися і екс-президент Леонід Кучма.

У Леоніда Даниловича росла перська блакитна кішка. У клубі "Пан Коцький", де значиться не мало "зоряних" кішок, кличку президентської улюблениці "не пам'ятають" – її зберігали в секреті.

Родина Кучми не раз приходила із запитаннями, чим годувати і як купати їхню знатну кицьку. Коли прийшов час видавати кішку "заміж" – попросили підшукати їй "нареченого".


Таку кицю та й видали заміж

"Весілля" кішки по-президентському відбувалося на заміській дачі Леоніда Даниловича. З величезного басейну злили воду і запустили в нього пухнату улюбленицю екс-президента і її "нареченого".

Басейн накрили, а біля нього було виставлено охорону, щоб "стежити за порядком". Правда, про потомство після того "весілля" нічого не відомо.

Перські кішки живуть не тільки в президентів, але популярні й серед інших політиків та українських "зірок".

Перських кошенят "Пан Коцький" подарував раніше Іллі Ноябрьову та Ірині Білик, якій, здається, зі своїми чоловіками та скандалами якось не до виховання тваринки.

Хоче "заміж" - аж пищить

Ще один виходець клубу, британський блакитний кіт, живе в Пресвятійшого Філарета. Говорять, що Митрополит київський іноді годинами не випускає улюбленця з рук.

А відомий модельєр Олексій Залевський віддав перевагу сіамській кішці і гладкошерстому оріенталу, що "дуже дружні і їдять буквально з однієї мисочки".

Постійним гостем "Пана Коцького" є син Таїсії Повалій Денис. У нього вдома живе невська маскарадна кішка. У самої ж Таї живе блакитна капловуха.

Часто до клубу звертаються люди з високим суспільним становищем, бажаючи купити кішку, що буде доповнювати інтер'єр їхній дорогих хором, говорить президент "Пана Коцького" Тетяна Дьячук.

Вони готові викласти надзвичайні суми за тваринку. Однак Тетяна говорить, що таким клієнтам вони радять піти в антикварний магазин і купити статуетку або придбати плюшеву кішку.

"Для нас кошенята – діти, і ми не віддаємо їх тим, хто не буде їх любити і приділяти належну увагу".

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів