На годиннику Томенка Тимошенко написала "Я з вами. Юлія"

26 травня 2006, 15:06

У четвер у Верховній Раді депутати демонстрували обновки. Чоботи з "радіаторами" Руслани, нові туфельки Тимошенко, квітчаста краватка Івченка.

Томенко з гордістю носить годинник від Тимошенко. Фото Анни Андрієвської

Томенко з гордістю носить годинник від Тимошенко. Фото Анни Андрієвської

А от один з соратників Тимошенко Микола Томенко похвалився новим годинником. Він коштує не 20 тисяч доларів, як у деяких інших народних обранців, проте є не менш ексклюзивним. З його допомогою Томенко може весь час відчувати тепло Юлії Володимирівни.


"Я з вами. Юлія". Такий напис зроблено у нижній частині циферблату годинника Томенка. У верхній частині – "Блок Юлії Тимошенко".

Як розповів ТаблоID прес-секретар Юлії Володимирівни Віталій Чепінога, годинник вироблено на київській фабриці "Клейнод", проте "начинка" у ньому швейцарська.

"Такі годинники були видані всім активним учасникам виборчої кампанії, це як нагорода", - каже Чепінога.

Тобто Томенку він дістався як великому активісту БЮТ.

'Так

Так годинник Томенка виглядає без символіки. Фото з сайту "Клейнода"

За словами прес-секретаря, визначали, кому дарувати ці годинники сама Тимошенко, її права рука Олександр Турчинов та Ярослав Федорчук, заступник керівника виборчого штабу БЮТ на виборах.

На сайті "Клейноду" сказано, що Клейнод є "якісним та недешевим годинником". Справді, деякі моделі годинників цього заводу, виконані у золоті, коштують до 30 тисяч гривень.

Однак БЮТ вирішив зекономити на своїх "бійцях" і подарував їм скромний варіант.

Годинник від Кучми

Годинник від Кучми

Томенку й іншим активістам БЮТ дарували годинник серії К 101 – 610. Його роздрібна ціна – всього 456 гривень. Оптом такий товар коштує, напевно, дещо дешевше. Але ціна на замовлення БЮТ могла й зрости через затрати на гравіювання.

Від Януковича

Від Януковича

Корпуси годинників “Клейнод” виготовляють лише нержавіючої сталі, а всередині у них - позолочений швейцарський механізм ronda з рубіновими каменями.

Відомо також, що подібні годинники роздавав президент Кучма і прем’єр Янукович.

Мабуть, від Литвина

Мабуть, від Литвина

Серед відомих українських діячів та політиків годинники "Клейнод" мають брати Клички, екс-спікер Володимир Литвин, співачка Руслана, дружина президента Катерина Ющенко, олімпійська чемпіонка Стела Захарова, перший президент Леонід Кравчук, космонавт Леонід Каденюк та багато інших.

Ідею з годинниками до Тимошенко використовувала і "Наша Україна". У березні 2005 року вона замовила у "Клейнода" годинники з символікою "ТАК".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів