У Тимошенко мобілка робить "пі-пі", а Головатий пив самогон і шмурдяк

26 травня 2006, 12:30

Перший день Верховної Ради нового скликання подарував тем для обговорення на тиждень вперед. Від того, хто у чому прийшов до парламенту, до одкровень Януковича-молодшого про його любов до машин.

Це й не дивно. Рідко коли депутати збираються у такій кількості під куполом парламенту, та ще й "при параді".

Після проходу по "червоній доріжці" "зірки" української політики потрапили у щільні тенета журналістів і фотокамер. Там їх і розпитали - що вони їдять, що вдягають, на чому їздять. Відповіді деяких народних обранців були настільки цікавими, що стали заголовками вранішньої преси.


Руслана хоче покликати у свій кліп Порошенка і Тимошенко

Руслана хоче покликати у свій кліп Порошенка і Тимошенко

Так, новоспечена депутатка Руслана, яка цього дня, здається, користувалася чи не найбільшою популярністю в журналістів, вирішила помирити запеклих політичних ворогів – Юлію Тимошенко та Петра Порошенка.

Їх Руслана хоче запросити до свого нового кліпу – Тимошенко в ролі русалки, а Порошенка – в ролі короля...

А коли журналісти поцікавилися, яка мелодія стоїть у співачки на мобілці, вона зізналася: "Я надаю перевагу вібратору". І голосно засміялася, пише "Сегодня".

'"Моя

"Моя мобілка робить "пі-пі"

У Юлії Тимошенко з мелодією мобільного також все просто. "Мелодії жодної немає. Коли хтось телефонує, то мобільний видає звук "пі-пі", - розповіла лідерка БЮТ.

А от колишній генпрокурор, а нині депутат від "регіонів" Святослав Піскун, полюбляє "блатну" музику. На його мобілці стоїть пісня "Владимирский централ". Ну, як кажуть, з ким поведешся...

'Піскун

Піскун слухає "Владимирский централ, ветер северный...". Фото Анни Андрієвської

Цікаво також, як дізнається про вхідні дзвінки ще одна "регіоналка" Раїса Богатирьова. Каже, в неї дзвінок на мобільному відключений вже протягом 4 років...

Аналогічна проблема й у Володимира Сівковича. Дзвінка на мобільному в нього теж немає. Мабуть, серед "регіоналів" це модно...

У перший день роботи нового парламенту вдалося дізнатися й інші цікаві речі. Наприклад, міністр юстиції Сергій Головатий зізнався, що у молоді роки солідно випивав. А у цей святковий день пив лише "Боржомі".

Головатий пив усе, що горить

Головатий пив усе, що горить

На питання, чому він не п’є коньяк, Головатий зізнався: "Я уже в молодості все випив – і горілку, і коньяк, і шмурдяк, і портвейн, і самогон та інше. Зараз п’ю лише червоне сухе".

А от відомий всій Україні "підрахуй" Сергій Ківалов цього дня не соромився – у парламентському буфеті пив коньяк "Тиса", заїдаючи бутербродами з червоною ікрою.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів