Тіну Кароль розважали монстри

25 травня 2006, 18:11

Тіна Кароль привезла з "Євробачення" не перемогу, а лише сьоме місце. Однак крім цього вона привезла великі перспективи.

Так Тіна виглядала на Євробаченні

Уже вдома Тіна зізналась пресі, що їй запропонували співробітництво менеджери світового масштабу, які працюють із зірками, такими, як Мадонна. Поки подробиць співачка не відкриває. Мабуть, боїться наврочити.


Тіна після Євробачення охоче роздає інтерв"ю

Вона зізналась, що спочатку в Греції її ніхто серйозно не сприймав. "Але вже після першої репетиції ми привернули велику увагу журналістів і греків. У нас були божевільні прес-конференції, мою пісню співали на всіх дискотеках, у метро, на вулицях".

У нас Тіна молодець

А ще Тіна поскаржилась журналістам, що у неї немає спонсора, тому і не змогла поїхала в промотур, як це змогла зробити Руслана в 2004 році і перемогла.

Однак Тіна каже, що вже не переймається результатами конкурсу. І, навіть, знайшла для себе в програші переваги.

На цих хлопців Тіна не ображається

"Якби перемогла, це було б для мене занадто солодко, а так я одержала від долі укольчик в одне місце, щоб був стимул рости, рухатися вперед", - не здається Тіна.

Проте зараз вона вже в нормі і, навіть встигла сходити в сауну. Пересвідчитись в цьому могли всі, хто зустрічав співачку в "Борисполі". Вона охоче роздавала автографи та спілкувалася з пресою.

І про переможців конкурсу фінів-"монстрів" розповідає охоче. Каже, що не ображається на них та називає їх прикольними і оригінальними, але більше нічого в них не знаходить.

Тіна задоволена результатом конкурсу

Вона розповіла, що під час конкурсу їх гримерки були поруч. "Лорди" виявилися хлопцями з гумором і, готуючись до виступу, співали пісні з мультиків.


Тіна задоволена результатом конкурсу

"Ми ледве не поумирали зі сміху. Мені було цікаво довідатися, що соліст цієї групи, виявляється, сам придумує і шиє костюми. Те, що показали "Лорди", - це епатаж зі спецефектами, що не має нічого спільного з музикою", - згадує Тіна.

За матеріалами газети "Бульвар"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів