Абрамович приїхав до Києва, щоб купити Шевченка за 40 мільйонів

25 травня 2006, 12:21

Мабуть, найбільшою інтригою останнього часу для всіх футбольних фанатів України і не тільки є вибір Андрія Шевченка – піде чи не піде він з "Мілану" до англійського клубу "Челсі". Ще одне питання, яке цікавить багатьох – у скільки ж "зелених" оцінять українського футболіста.

Шевченко з сестрою та дружиною

Шевченко з сестрою та дружиною. Фото УНІАН

На цьому тижні завіса таємниці трохи відкрилася. Шевченко сам приїхав до Києва із своєю сім’єю. А за ним і однин з найбагатших людей світу – російський олігарх Роман Абрамович.


Андрій з дружиною

Андрій з дружиною. Фото УНІАН

Він, за інформацією британської преси, прилетів з "туманного Альбіону" спеціально, для особистої зустрічі з Шевченком. Результат її поки не відомий, але кажуть, що Абрамович готовий викласти за "зірку" футболу 40 мільйонів євро.

А "Мілан готовий відпустити Шевченка тільки при умові, якщо "Челсі" викладе зі свого гаманця 50 мільйонів.

А Шевченко поки зберігає інтригу і не відкриває таємниці. Подейкують, що він наче й не проти перейти до команди Абрамовича. Проте поки просить дати йому на роздуми ще кілька днів.

Усім нетерплячим він пообіцяв, що по приїзді до Мілану організує спеціальну прес-конференцію. На ній і розкаже про свій вибір. І запевнив своїх фанатів, що тим не довго доведеться чекати його вибору.

Поки шанувальники Шевченка чекають новин від футболіста, в Києві він допомагає українським сиротам та організовує добродійний аукціон.

З сестрою  щось мило обговорюють

З сестрою щось мило обговорюють. Фото УНІАН

На ньому "зірка" футболу, як його голова разом з дружиною та сестрою виставили картини італійського художника-інваліда Джанні Оттавіані.

Виручені фондом Андрія Шевченка кошти сім"я футболіста передасть двом українським дитячим будинкам.

А поки Шевченко "гастролює" Україною, у Мілані на нього чекають палкі вболівальники.

Вони ніяк не хочуть відпускати Шевченка з "Мілану" і, навіть, вирішили влаштувати йому маленький протест і показати як вони його люблять.

Шевченко любить свою дружину
Вболівальники надумали збирати підписи з проханням не покидати команду. На даний момент під ним підписалися вже більше 10 000 осіб.

За матеріалами УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів